Електроскутер vs електровелосипед

Я буду довго гнати велосипед ....

Як правило, електроскутери і електровелосипеди мають стандартну дальність пересування, приблизно заряду акумулятора вистачає на 40-60км. (На замітку - дуже високі, як і дуже низькі температури, можуть знижувати ефективність батарей, приблизно на 20%). Тобто без підзарядки і той і інший фактично проїдуть однакову відстань, але що якщо акумулятор все-таки розрядиться ??? Тут, безсумнівно, лідирує електровелосипед, на ньому Ви зможете спокійно дістатися до будинку або до найближчої розетки, весело покручивая педалі, а ось скутер доведеться понуро котити до місця підзарядки. Ще один цікавий момент (з досвіду): при поїздці на електровелосипед по рівній дорозі при попутному вітрі на відстань 15 км було витрачено 2,5 А год заряду, а на зворотному шляху - вже при зустрічному ветре- 5,5 А год, тобто більш ніж в 2 рази! Так що попутного Вам вітру!

Розмір має значення?

Думаю, намагаючись вибрати між цими двома агрегатами, варто задуматися про те, де і як Ви збираєтеся його «паркувати», а так само, як часто і з якою метою використовувати. Середня вага електровела становить 25кг і за габаритами він не відрізняється від звичайного велосипеда, а от вага скутера може досягати 90 кг, та й габарити його часто більше. Очевидно, що електровел простіше і зберігати і, при необхідності, транспортувати. Ще один плюсик можна поставити велосипеду.

Крутити або не крутити? Ось у чому питання…

Ви можете придбати електроскутер на сайті https://mototek.com.ua/catalog/elektroskutery за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Ще один не менш важливий питання-це принцип роботи електробайк. Електроскутер за принципом дії двигуна не відрізняється від звичайного скутера, тільки бензиновий двигун замінений на електричний. А ось електровелосипед «діє» трохи інакше. Власникові електровела, як і звичайного велосипедисту, доведеться крутити педалі, але тільки докладати при цьому зусилля практично не доведеться. Електровелосипед - це приємна тренування з дозируемой навантаженням, Ви отримуєте задоволення від поїздки, як на звичайному велосипеді, а електромотор допомагає Вам з легкістю долати кілометри. Тут визначити «лідера» складно, на користь скутера можна сказати, що це більш зручно і практично не вимагає від Вас ніяких «рухів», а на користь вела - що це все-таки користь для здоров'я, адже як не крути, а рух - життя!

Тихіше їдеш далі будеш

Ще один важливий фактор - швидкість, з якою пересуваються ці «дива техніки». Тут лідирує електроскутер. Максимальна швидкість, яку здатний розвинути електровелосипед, не перевищує 25-30 км / ч, зате скутер здатний їхати зі швидкістю 40-45 км / год, а деякі моделі здатні і на більше. Хочеться також сказати про те, що максимальна дальність ходу спостерігається при середній швидкості електробайка. Причинами скорочення дистанції є як підвищені струми розряду батареї, так і збільшення лобового опору повітря на високих швидкостях.

Электрокарнизы Моттура в Украине

Как сделать (увеличить) проем в стене

Заливка підлоги: робимо самі

Строительство дома зимой

Як обрати електродриль