Душова кабіна або душовою куточок з нуля - як вибрати?

Нерідко замовники не хочуть ванну або не мають під неї місце. Вони запитують, що краще: купити готову душову кабінку або оформити душовий куточок з нуля? Душовий піддон без кабіни - сучасна альтернатива громіздким капсул готових кабінок. У статті нижче розберемося, чи варто оформляти душову без кабіни, які плюси і мінуси душових п'єдесталів з кахлю і багато іншого, читайте!

Відповімо відразу і чесно: кращий варіант - оформити душовий куточок з кахлю з нуля. Переваги душових відсіків визнає переважна більшість дизайнерів, тенденція оформлення душових набуває серед наших співвітчизників все більшої популярності.

Різниці з фінансової точки зору ви не відчуєте, зате якість душових кахельних піддонів з нуля завжди на порядок вище. Душовою відсік - довговічніше, надійніше і зручніше, він займає менше місця, простий в прибиранні, його набагато складніше пошкодити, ніж душову кабінку.

Вы можете оформить кредит онлайн круглосуточно на самых выгодных условиях на сегодняшний длень.

Але це все просто слова, давайте розглянемо конкретні приклади.

Плюси і мінуси душових кабін

Готова душова кабіна у ванну - найшвидший і простий варіант мебелірованни, відповідний для невеликих поєднаний ванних кімнат.

До плюсів душових кабін відносяться:

1. Установка душової кабіни, або заміна старої ванною або кабіни на нову, займає не більше пари годин.

2. Функціонал. Невелике сидіння, різні режими підсвічування і подачі води, вбудований гідромасаж, радіо або програвач, інформування про температуру, час, концентрації пара і так далі. Хоча це все - не головне в душі, але подібні дрібниці сприяють більш комфортній атмосфері.

3. Хороша якість і надійність. Цей пункт відноситься тільки до кабінок ціною від 50 тисяч рублів і вище. Все, що дешевше - хоч і красиві, але одноманітні кабіни в прямому сенсі слова «кабіна». За свою практику ми бачили чимало викинутих кабін, яким не було ще й року.

кредит онлайн круглосуточно

4. Комфорт. Цей пункт в основному теж відноситься до дорогих моделей: простір всередині кабінки швидко прогрівається, в ньому перебувати комфортно і тепло, що особливо рятує в холодну пору року.

5. Ванни з глибокими піддонами зручні для купання дітей, якщо немає можливості поставити повноцінну ванну - кабінка буде відмінним рішенням.

Как поклеить потолочную плитку правильно

Профессиональное проектирование канализаций

​Опалення за допомогою піролізного котла