Деревяна підлога своїми рукамиНастелити дерев'яна підлога в споруджуваному будинку або перестелити в старій квартирі - питання, що не вимагає запрошення фахівця високої кваліфікації. Настил нового або ремонт старого дерев'яного статі не зажадає від Вас великих фізичних сил. Тут важливіше наявність бажання і деяких найпростіших знань.


Більшість питань, що виникають при настилі або ремонті дерев'яної підлоги, відображено в статті цієї теми. Виконавши ремонт дерев'яної підлоги, подумайте і про те, яким чином можна надати його поверхні благородний вигляд. Можливо, майстер клас цієї статті допоможе Вам у прийнятті власного рішення. Але, яким би не було статеве покриття дерев'яної підлоги, його довголіття залежить від якості та правильності виготовлення підстави. Успіхів ... якщо Ви прочитаєте цю статтю.


Двері своїми руками.

Ви ніколи не замислювалися про те, що дверне полотно представляє з себе дуже простий пристрій, що зробити своїми руками не представить труднощі навіть не фахівцеві в столярній справі? Більше того, для виготовлення двері можуть не знадобитися і столярні інструменти.

Що знадобиться? Бажання, невеликі знання і мінімальний набір матеріалів. Слабо віриться в таку казку? Це від того, що ми звикли робити все як усі. Все у нас стандартне, фабричне, як у сусіда і знайомого одного. А адже кожен з нас - це індивідуум. Хочете зробити будинок під себе, почніть з найпростішого - виготовлення, фарбування або обробки дверного полотна своїми руками і за своїм смаком. Майстер клас по цій темі може допомогти Вам не тільки заощадити гроші, але і час.


Ремонт меблів

У Вас стару шафу, сервант, стіл або кухонний гарнітур, до зручності якого Ви дуже звикли, але його стан змушує Вас подумувати про придбання нового? Викиньте ці думки куди подалі - ремонт меблів своїми руками недоступний тільки ледачому або випадково багатому.
Ніяких спеціальних навичок ремонт меблів не вимагає. Потрібно лише визначитися з тим, що Ви хочете бачити в кінцевому підсумку, мати на це бажання і деякі (невеликі) знання. При цьому, ремонт слід робити не як усі. Прочитайте майстер клас з питання ремонту деталей меблів і включіть свою фантазію. Упевнений, що у Вас все вийде!

Кроквяна система своїми руками

Печь для гаража своими руками

Кованые ворота своими руками

Монтаж сайдинга своими руками