Чим утеплити горищне перекриття


Щоб захистити будинок від зимових холодів і літньої спеки, при цьому не сильно витратитися, потрібно відповідально підійти до вибору утеплювача. Сьогодні ринок будівельних матеріалів пропонує великий вибір теплоізоляції.
Мінеральна (базальтова) вата
Випускається у вигляді рулонів або плит (матів). Виробляється з каменів гірських порід (базальт), відноситься до недорогих, але ефективним утеплителям.
Процес утеплення мінеральною ватою не складно. Вона легко ріжеться ножем, легко вставляється між балок. Має низку переваг: не горить; низький коефіцієнт теплопровідності; екологічна; недорога.
Крім усього вона ще й відмінний звукоізолятор. Всі ці достоїнства зробили мінеральну вату найпопулярнішим утеплювачем.

Вы можете приобрести оригинальную керамическую плитку monopole ceramica по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

утеплення дерев'яного горищного перекриття
Пінопласт
Недорогий, легкий і зручний як в монтажі, так і при транспортуванні. Утеплення пінопластом проводиться шляхом щільного укладання плит між балок або в обрешітку. Утворилися щілини заповнюються монтажною піною.
Доступна ціна, простота монтажу і функціональність зробила пінопласт популярним матеріалом для утеплення. Однак не дивлячись на те, що він не горить, пінопласт плавиться і при нагріванні виділяє шкідливі пари.
Керамзит
Останнім часом колишня популярність повертається до керамзиту. Найчастіше він використовується при утепленні бетонних перекриттів. Керамзит рівним шаром насипається на підкладку з руберойду, товщина шару повинна бути 20 - 25 см.
Зверху керамзиту бажано зробити стяжку товщиною 5 см. При цьому на горищі з'являється не тільки шар утеплювача і звукоізоляції, а й підлогу.

Як утеплити балкон або лоджію

Чим утеплити трубу димоходу

Будівництво Котеджів Статті