Буронабивний фундамент


Один з різновидів пальового фундаменту буронабивної фундамент. Від класичного пальового відрізняється тим, що для нього не потрібно купувати дорогі палі, наймати копер (сваєбійна техніка).

При будівництві дерев'яних, каркасних будинків застосування буронабивної фундаменту буде ідеальним варіантом.

Вы можете приобрести оригинальные перила из нержавеющей стали по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Технологія монтажу фундаменту на буронабивних палях полягає в бурінні свердловин з подальшою їх заливкою бетоном. Сьогодні розглянемо варіант буронабивної фундамент своїми руками.

Наприклад, вам потрібен стовпчастий фундамент, замість того, що б копати яму з укосами, влаштовувати опалубку, потім засипати пазуху, треба пробурити свердловини необхідного діаметра і залити в них бетон. Розглянемо технологію пристрою буронабивної фундаменту більш докладно.

По перше треба розрахувати кількість паль і їх діаметр. При розрахунку слід враховувати, що максимальний діаметр ручного бура, який можна використовувати, становить 30 см, такі бури у продажу, довжина штанги регулюється, і буріння не складає особливих турбот.

До відома: на сьогоднішній день можливість буріння ручним способом з пристроєм значного розширення нижній частині свердловини, за допомогою спеціально розробленого бура ТІСЕ, застосовуючи цей бур можна значно скоротити кількість паль, а значить, і бетону.

Ось тільки ви повинні розуміти, що бурити свердловину діаметром 50 60 см нехай навіть тільки нижню частину, досить важко і фізичне навантаження велика.
buronabivnoj-fundament Після того, як свердловини пробурили, скрутимо з руберойду трубу по діаметру свердловини і довжиною на 20 см більше глибини свердловини.

Нагадаю, що глибиною свердловина повинна бути більше глибини промерзання грунту сантиметрів на 15. Верхня частина труби робиться з 2-3 шарів руберойду і стягується в'язальним дротом.

Вона буде виконувати роль опалубки. Дуже акуратно вставляємо цю трубу в свердловину. Якщо в свердловині на дні з'явилося не багато води, на це не варто звертати увагу, якщо води більше чверті свердловини тоді перед заливкою бетону її слід відкачати.

Хоча багато обходяться без застосування труби з руберойду. Але все таки раджу застосовувати її тому, що:

1) для схоплювання бетону і для набору міцності, величезне значення має наявність в бетоні цементного молочка, яке легко може піти в грунт, і бетон своїй міцності не отримає.

Якщо грунт сухий, вода з бетону вбереться в нього, що теж погано позначається на міцності бетону.

2) при промерзанні грунту, сила морозного пученія, буде сильней діяти на шорсткий бетон ніж, через руберойд.

Після того, як свердловини підготували, робимо найпростіший і економний каркас з арматури. Досить буде трьох вертикальних прутів, діаметром 6 мм з періодичної (з ребристою поверхнею) арматури, пов'язаних між собою через 50-60 см поперечками.
buronabivnoj-fundament Якщо заплановано влаштування ростверка (рандбалки), тоді вертикальні стрижні виводимо вище заливаються паль, на висоту рівну висоті ростверку мінус 2-3 см.

Противопожарные окна

Переваги натяжних стель

Плитний фундамент