​Будівництво лазні з клеєного бруса

Дерев'яна лазня, це класика, і клеєний брус для її зведення підходить якнайкраще. Цей матеріал, по якостям, виграє в порівнянні зі звичайним брусом. Він дає лазні тепло і вологозахист. Це матеріал практично не дає усадки, не тріскається і виглядає красиво, навіть без фасадної обробки.

Клеєний брус виготовляється з добірних шліфованих, просушені і просочених захисними складами дощок (ламелей). Для надійності, беруть різні породи деревини. Зверху, найчастіше, йде модрина, зсередини - сибірський кедр. Внутрішня частина виготовляється з ялини, сосни. Всі дошки склеюються і пресуються.

Лучшая интернет аптека предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент лекарственных препаратов по самым выгодным ценам.

При наявності пазів і гребенів у бруса, робота йде швидше і дешевше, так як вінці годі й утеплювати конопаткою.

Перед будівництвом робиться проект, і вибирається місце з підвітряного боку.

У плані має бути розподілено розташування парилки, кімнати відпочинку, кімнати з душем, або басейном і тераси. При бажанні, можна додати передбанник, в якому можна залишити вихідні речі та взуття.

Потім, складається список будматеріалів, і підраховується кошторис.

Коли матеріал на місці, можна братися за фундамент. Найчастіше, за основу, йде стрічковий тип фундаменту. Заглиблення робиться на 30 сантиметрів глибше рівня промерзання грунту. Якщо земля суха або йде пісок, цей рівень може бути вище.

У викопані траншеї засипається подушка з піску. Потім робиться решетування і заливка бетону. Для цоколя, зводиться опалубка. Зводиться армирующий пояс і заливається все бетоном.

Бруси з'єднуються врубками або за принципом паз і гребінь. Ряд брусів, утворює вінець. Знизу цоколя робиться гідроізоляція. Викладається чорнову підлогу. На підставу кладеться перший ряд брусів, якщо використовується метод врубки, робиться прошарок (конопатка) між вінцями повстю, або мохом, якщо клеєний брус з'єднується за допомогою пазів з гребенями, прошарок можна виключити. Для прорізів у нижній та верхній частині, робляться пази і вставляються рейки. Пази утеплюються повстю і вставляються лиштви.

Дах може мати один, або два ската. При бажанні, можна зробити зверху кімнату для відпочинку. Для даху, спершу виставляються крокви. Потім йде решетування. Потім обшивається фронтон, по обидва боки. І кріпиться будь-який обраний покриття для даху. Останнім, буде монтаж водостоків і карнизів.

Зовнішні стіни можна просто покрити захисним лаком, або морилкою. Всередині, баню можна обробити натуральної вагонкою з осики, вільхи або липи або просто покрити морилкою. Між вагонкою і стіною, при обробці, йде шар фольгированной вологозахисту, або іншого схожого за властивостями матеріалу. Пол можна утеплити мінеральною ватою, а зверху зробити з обрізної дошки з дуба, або з плитки.

Електроприлади повинні бути призначені для вологих приміщень. Піч підбирається в розрахунку на розмір приміщення. Опалення для всієї будівлі може бути стаціонарне, або індивідуальне. Водопостачання проводиться і приєднується в помивочной кімнаті.

Баня з такого бруса завжди виглядає ідеальною, її чіткі лінії і краса збірки дають можливість зробити баню будь-якої форми і розміру.

Будівництво котеджів з клеєного Бруса

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Ленобласть

​Будинки з деревяного бруса

Виробництво клеєного брусу