Будівництво каркасно щитових будинківКаркасно-щитові будинки будували ще в радянські часи, але великий інтерес вони викликати стали останні два-три десятки років. Популярність таких будинків пояснюється швидкістю будівництва, його збирають за дуже короткий термін.
будівництво каркасно щитових будинків
Така будова не дає усадок, що дозволяє після зведення стін переходити відразу ж до обробки. Використання сучасних негниючих матеріалів, збільшує термін служби. Сучасні матеріали утеплення добре тримають тепло, не даючи швидко йому вивітрюватися.
Велику популярність можна пояснити не тільки швидкою будівництвом будинку, але і низькою собівартістю. Така споруда буде дешевше, наприклад, цегляного будинку рази в два, а то й більше.

тут купить по самой выголной стоимости на сегодняшний день.


Вартість фундаменту для каркасного будинку теж невелика, тому що стіни у такого будинку мають невелику вагу, тому фундамент можна зробити полегшений і не дорогий за ціною. Для щитового будинку підійде стовпчастий фундамент або плитний, або свайно-гвинтовий, до того ж цей варіант буде ідеальний для заболочених або плаваючих проблемних ділянок.
Каркасно щитовий будинок - технологія

В якості основи каркасно-щитового будинку збирається каркас, його роблять з металевого профілю або з дерев'яних брусків, потім встановлюються готові щити. Сам каркас під захистом щитів, це рятує його від несприятливої взаємодії кліматичних умов.
каркасно щитовий будинок технологія будівництва
Якщо каркас будинку дерев'яний, він виконується з сухого матеріалу, при цьому застосовуються протипожежні перемички. Всі дерев'яні деталі обробляються антисептиком.

Зовні каркас обшивають, зазвичай листовим матеріалом, його торці профарбовують і закладають герметиком. Листи матеріалу прикріплюють саморізами або скобами.
Відео: Каркасно-щитовий будинок

У каркасного будинку виконується зовнішня і внутрішня обшивка, а між ними лягає утеплювач. Утеплювач стін використовують плитний або мінеральний. Укладаючи утеплювач, роблять підтримуючі перемички, це не дає матеріалу просаджувати.

​ Будівництво фахверкових будинків

Будівництво одноповерхових котеджів

Будівництво каркасних будинків і котеджів

Будівництво Каркасних Котеджів

Будівництво Каркасних Котеджів під Ключ