Автономні системи будинку.Обладнання будинку автономними системами набуває все більшого поширення. Це пов'язано з багатьма факторами, але основним з них є розуміння того, що автономні системи дають не тільки незалежність, а й значну економію.

Не забывайте, что гель-смазка поможет Вам ощутить незабываемые ощущения.


Слід додати, що, маючи в наявності воду і електрику, можна протягом кількох тижнів своїми руками і з малими фінансовими витратами обладнати приватний будинок усіма необхідними атрибутами, наявними в стандартній міській квартирі - опалення, водопостачання будинку і каналізація.

При цьому, водопостачання та опалення повинні бути автономними, а каналізація - необслуговуваної, що створить кращі і більш незалежні умови життя в приватному будинку, ніж умови існування в квартирі багатоповерхового будинку, а життєзабезпечення буде набагато дешевше (малюнок 1).

Перевірена часом експлуатація автономних систем приватного будинку показала, що стійка звичка залежати від комунальних служб є згубним явищем, від якого слід відмовлятися при найменшій можливості.

Що ми отримуємо при обладнанні будинку автономними системами? Значну економію коштів, впевненість і спокій, створення необхідних Вам для проживання в будинку умов у будь-який час року, незалежність від встановлених правил обслуговування, неурядових дядьком і тіток.

Для переходу на обрану сторінку натисніть на заголовок або на картинку.

Автономна система опалення своїми руками.

Автономна система опалення - надійне джерело тепла в будинку, який практично не потребує обслуговування і круглий рік забезпечує комфортні температурні умови в приватному будинку з урахуванням Ваших вимог.
Не поспішайте відмовлятися від монтажу автономної системи опалення, посилаючись на думку знайомих. Подумайте і підрахуйте самі - Ви будете платити тільки за свої умови, а не іншим на зарплату.

Автономна система опалення приватного будинку - це цілий розділ, в якому детально і в доступній формі висвітлені практично всі існуючі типи систем опалення.

​Економія з розумним будинком

План будівництва будинку

Автономні системи будинку

​Утеплення дачного будинку

Бетонна стяжка підлоги