Як зробити обрешітку даху


Одній людині освоїти м'яку покрівлю - це, звичайно, реально, але ось на те, щоб покласти листи OSB, одного звичайно недостатньо. Нагадаю, мій вибір випав на бітумну черепицю в результаті вибору
Тепер про все по порядку. Існує дві підстави під м'яку покрівлю. У всякому разі, мені відомо два.
Перша підстава - це коли обрізна дошка товщиною 25 мм (дюймовку або тес в простолюдді) покладена суцільним настилом з невеликим проміжком на теплове розширення. Тут виникає проблема у вигляді стрічкових пилок, якими були Напиляєте дошки. Товщина цих самих дощок, коливається від 2,3 до 2,8 мм, що є неприпустимим для такого виду укладання м'якої покрівлі.

Качественное тиковое масло купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Друга підстава - це лати з тієї ж дюймовку, а поверх настеляються листи ОСП (орієнтовано-стружкової плити).
Спочатку я трохи засмутився, але пізніше вирішив варіант з латами і листами ОСП (OSB) та з'ясував, що це, як не дивно, більш економічний варіант.
На тому і порішили. Обсяг матеріалу сам не вважав - прийшов в контору, яка торгує матеріалом, надав план даху, вони все розрахували і сказали, що конкретно і в якій кількості потрібно купити. Після закінчення залишилося 5 аркушів ОСП і 3 упаковки черепиці. Ось такі підрахунки.
Почав з обрешітки. Першу дошку поклав так, щоб вона трохи звисала (на 3 см приблизно). Потрібно ще відзначити, що дошки були в перерізі 2,5 х 15 см. Потім пропустив 30 см (це як раз зо два не прикручені дошки) потім дошку прикрутив. І так далі. Таким чином дошки виявилися прикручені через 30 см, а шаблоном мені завжди служили дві дошки.

Як вибрати акрилову ванну

Як зробити фундамент з плит

Будівництво котедж таунхаус

Як обрати електродриль