Все про термоізоляцію стін


Після укладання першого (нижнього) цегли, над ним вбивається два цвяхи довжиною 70-80 (мм), для армування розчину між цеглою. За висиханні, така кладка тримається досить міцно і тривалий час не змінює своїх захисних властивостей. Зверху цегла починаємо ложить прямо на кришку корпусу печі, залишаючи зазор між верхнім цеглою і нижнім брусом прорізу 3-5 сантиметрів. Верхню стіну з металевим відбивачем встановлюємо способом, зазначеним у варіанті кам'янки з подвійним корпусом.

Монтаж быстро возводимых зданий Вы можете заказать на сайте: http://saldi-service.com.ua/, цены на услуги Вас приятно удтвят.


Цегляну кладку можна виключити повністю, якщо по периметру прорізу прикріпити бляшані смуги з оцинкованого металу або листів дюралюмінію, ширина яких в два рази більше товщини бруса стіни. Кожна смуга згинається уздовж по середині у вигляді літери П, що створює повітряний конвекційний канал, дуже ефективно охолоджуючий нагріте від печі метал і оберігає стіну лазні від перегріву.

Максимальний ефект захисту деревини буде при виконанні кріплення, виготовлених профільних смузі не до стіни, а до металевого щитки, що закривають отвір. У цьому випадку можна повністю виключити зіткнення металу і дерева, забезпечивши хорошу вентиляцію і максимальну протипожежну безпеку.

​Паропроникність стін

Все про точкові світильники

Квартира в россрочку

Дворівневі натяжні стелі