Внутрішнє утеплення лоджії в 21 столітті

скління лоджій Будь-яка засклена лоджія - це практично ще одна кімната. У одних вона використовується, як комора, у інших, як кімната відпочинку або кабінет. А деякі вважають за краще знести стіну між нею і квартирою, збільшивши тим самим метраж житлового приміщення. Рішень і способів облаштування може бути багато і в більшості з них лоджії потрібне ретельне утеплення.
Найчастіше замислюватися про утеплення лоджії починають відразу після її скління. Звичайно ж, пластикове скління здатне утримувати тепло, але різниця температур між лоджією і вулицею в холодну пору року становитиме всього 10-15 градусів, що абсолютно неприпустимо, якщо приміщення лоджії планується використовуватися регулярно. Для комфортного перебування на ній необхідно провести цілий комплекс робіт: засклення лоджії, грамотне утеплення і гідроізляцію.
утеплення стін балконаутепленіе стелі на балконі

Лепнина для камина купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


До матеріалів, що використовуються при утепленні лоджії, пред'являють деякі вимоги. По-перше, вони повинні досить добре утримувати тепло. По-друге, вони не повинні занадто сильно зменшувати метраж, що надзвичайно важливо при маленьких габаритах лоджії. По-третє, матеріал повинен бути максимально практичним, безпечним і довговічним.
Один з найбільш сучасних, практичних і доступних способів внутрішнього утеплення лоджії - це утеплення за допомогою пенофола і пеноплекса, а також аналогів цих матеріалів, таких як Ізофоль, русфол і техноплекс.
пенофолПенофол (русфол, Ізофоль) - це тонка основа, ширина якої становить менше 1 см. Пенофол складається з алюмінієвої фольги і поліетиленової піни, звареними між собою за допомогою спеціальної термічної обробки. Це відображає теплоізоляційний матеріал, який також має властивості пароізоляції і звукоізоляції.
ТехноплексТехноплекс (Піноплекс) - це теплоізоляційна плита, ширина якої не більше 10 см. До властивостей цього матеріалу можна віднести його низьку паропроникність і водопоглинання, стійкість до горіння і міцність, екологічність і довговічність.

Будівництво Котеджу Вартість

Будівництво Котеджів в Астрахані

Будівництво Котеджів Статті

Будівництво Котеджів Ключ

Будівництво котеджів під ключ