Вибір місця під терасу Временное ограждение стройплощадкиПри виборі місця під будівництво треба враховувати розташування будинку або дачі. Так наприклад, якщо вхід в будівлю розташований на південній стороні, то можна зробити прибудовану терасу. На такий терасі можна буде навіть взимку погрітися на сонечку.


Якщо вхід на північній стороні, на терасі буде прохолодно, що вельми до речі в літню спеку. У такому випадку можна використовувати варіант з облямовує весь будинок терасою, щоб можна було пересуватися за сонячними променями.

Якщо на ділянці басейн, водоспад або не великий ставок, варто подумати про будівництво окремо стоячої конструкції. Якщо ж дача знаходиться на березі водойми, найоптимальнішим варіантом буде будівництво тераси на березі. Варіанти розташування тераси: прибудована до будинку; тераса обвідна весь будинок; окремостояча тераса.

Оформлення тераси

В якості прикраси можна використовувати: китайські ліхтарики; плитку у вигляді цеглинок; незвичайний малюнок огородження; живі рослини або штучні квіти.

Крім цього на терасі можна поставити мангал. В якості меблів зазвичай використовується ротангові плетені крісла. Дизайн тераси залежить від фантазії власника, тому в світі не існує двох однакових терас, кожна з них унікальна.

Як побудувати ганок з деревини своїми руками

Самое перспективное направление в строительстве

​Преимущества алюминиевых фасадов в строительстве

Вентиляція будинку электромонтажные роботы