​Утеплення дачного будинку

Дерево прийнято вважати порівняно теплим і найбільш підходящим для будівництва матеріалом. Деревина добре здатна утримувати тепло (на третину краще, ніж газобетон D500, який, як правило, використовують в будівництві дачних будиночків). Але в міру значного зростання цін на енергоносії, відповідно, і вимоги до теплозбереження починають рости, що в свою чергу знаходить своє відображення в будівельних нормативах.

В результаті сучасні будівельні норми починають визначати мінімальну товщину суцільних дерев'яних стіни приблизно в 40 см. Чи будете ви будувати брусові дачу з такими товстими стінами? На практиці це малоймовірно. Брус подібної товщини важко навіть знайти, а ціна його буде дуже високою. Це означає, що в даній ситуації наймудрішим рішенням є утеплення зовнішніх стін з бруса.

Вы можете взять кредит онлайн без процентов на самых выгодных условиях на сегодняшний день.

Дачні будови з бруса утеплюють за відомою в багатоповерховому будівництві будинків технології «вентильованих фасадів». Зараз майже всі міські житлові будинки зводять з використанням даної технології.

Для будівництва будинків найбільш доцільне використання самого недорогого матеріалу - нестругані бруса, що має перетин приблизно 150х150 мм. Коли зруб вже побудований і підведений під дах, його стіни утеплюють зовні за допомогою мінеральної вати, бажано відразу в 2 шари, при цьому шари слід розташовувати вразбежку, щоб уникнути утворення наскрізної щілини. Мати утеплювача вставляють в осередку.

Зовні утеплювач закривають за допомогою вітрозахисної мембрани, яка здатна добре пропускати пар, але при цьому затримує воду. Зверху мембрани обов'язково влаштовують повітряний вентиляційний зазор. Зверху, під звисом покрівлі, а також внизу, біля цоколя, залишають продухи для того, щоб у вентиляційному зазорі повітря вільно міг циркулювати і виносити з собою надлишки пара. Завдяки цьому всередині утеплювача не буде відбуватися випадання конденсату.

Будинки з бруса з утепленими вентильованими фасадами мають цілу низку переваг у порівнянні з іншими видами дерев'яних будівель.

Перш за все, утеплені дачні будівлі з бруса в цьому випадку виходять дуже теплими, набагато теплішими, ніж удома, побудовані з оциліндрованих колод, або ж з клеєного бруса. При мінімумі витрат на опалення такого будинку, досягається відмінний тепловий комфорт: все приміщення прогрівається досить рівномірно, без перепадів температур. Утеплені дачні будинки з бруса з вентильованими фасадами довговічніше будь-яких дерев'яних будівель.

До того ж, такі будинки досить екологічні, і займають перше місце за цим параметром серед інших дерев'яних будівель. «Дихання» дерев'яних будинків повністю зберігається. Пар, що пройшов через деревину, відмінно проходить через мінвату, і потім несеться потоком повітря через вентиляційний зазор. У використовуваних матеріалах відсутні смоли і формальдегіди, на відміну від клеєного бруса.

Що стосується краси - зовнішній вигляд дачних будинків з бруса з вентильованими фасадами визначає оздоблювальний матеріал, і він може бути будь-яким, в т. Ч. І схожим на елітні будинки з бруса. У підсумку виходить оптимальне співвідношення ціни і якості. Додатково в будинку можна встановити теплонасосну установку, яка використовує енергію природи. Як самостійно зібрати тепловий насос своїми руками можна подивитися на сайті http://strmnt.ru. Виходить недорого і екологічно.

​Деревяні сходи для будинку

Стійки каркаса будинку

Автономні системи будинку