Стеля підвіснаСтеля підвісна складається з каркаса (рейки і кріплення) і плит, які і визначають зовнішній вигляд, тип, колір, рельєф конструкції. За цими плитами можна розводити комунікації, наприклад, електричні кабелі. Це значно спрощує їх техобслуговування і ремонт, а також покращує зовнішній вигляд приміщення. Крім цього, установка підвісних стель на стельову поверхню дає можливість сховати дефекти чорнової обробки, нерівності, тріщини, запобігти осипання штукатурки. Якщо ж в комплексі з матеріалами для створення підвісної стелі використовувати утеплювальні елементи, можна значно підвищити звукоізоляцію і теплоізоляцію приміщення. Таким чином, установка в приміщеннях різного призначення підвісних стель дозволяє вирішувати безліч завдань, пов'язаних як з будівництвом, так і з внутрішньою обробкою приміщень!

Для того, чтобы заказать качественный натяжной потолок Вам необходимо перейти на сайт potolok-bud.etov.com.ua, цены на услуги Вас приятно удивят.


Всі, хто стикався хоч раз з ремонтом, знають, наскільки це непросте завдання - знайти розумне рішення оформлення приміщення за розумною ціною. Сучасний ринок пропонує величезну кількість різних варіантів, тому зараз у замовників вибір дійсно великий. Рішення визначаються фінансовими можливостями і побажаннями.

Якщо ви хочете зробити в своєму будинку або офісі красивий і до того ж функціональну стелю, вам варто звернути увагу на такий варіант, як підвісна стеля Київ - місто необмежених можливостей. Ви зможете вибрати і якісний матеріал, і хороших фахівців, які допоможуть вам його встановити.

Стяжка підлоги

Тепла підлога

Жалюзи на окна