Саморіз зі свердлом

Детальна інформація про самонарізі з наконечником свердло ...

Саморіз зі свердлом Зараз достеменно не відомо, хто саме винайшов саморізи-свердло, однак їх прообразом служив знаменитий нескінченний гвинт Архімеда. Завдяки цьому винаходу, а також його пізнішим удосконаленням і з'явилося таке поширене в наш час кріпильний виріб, як метиз. Металовироби, або саморізи, служать для фіксації та скріплення різних предметів з дерева, металу та інших матеріалів.

Сантехника эксклюзивная станет отличным дополнением Вашей ванной комнаты, стоимость товара Вас приятно удивит.

опис

Основною відмінністю саморізів по металу є більший кут нахилу різьби і наявність наконечника зі свердлом. Залежно від сфери застосування металовироби зі свердлом бувають декоративними, оксідіановимі, покрівельними і іншими.

Відмінною особливістю саморізів є висока міцність і корозійна стійкість. Цього вдалося досягти, виробляючи саморізи, оброблені фосфатуванням і оцинковкой. Утвориться на їх поверхні плівка надійно захищає кріпильний матеріал від шкідливого впливу навколишнього середовища.

Самонарізний шуруп (метиз) складається з наконечника-свердла, робочої довжини з різьбленням і головки з прессшайбою.

принципи монтажу

Металовироби з прессшайбою зі свердлом використовують для кріплення різних матеріалів шляхом вкручування за допомогою викруток або дрилів зі спеціальними насадками.

Прессшайбою служить для створення додаткового тиску і кращого притискання листового матеріалу до робочої поверхні і забезпечує надійність кріплення. Наявність наконечника-свердла дозволяє ефективно поєднувати різні матеріали без попереднього просвердлювання отворів.

Сфера використання

Сфера застосування шурупа-свердло дуже широка. У сучасному будівництві їх застосовують як основний кріпильний матеріал при створенні покрівлі з металочерепиці - такі саморізи називають покрівельними. Дуже часто покрівельні саморізи мають гумову або пластикову притискну і гідроізолюючу шайбу для запобігання попадання вологи в отвір.

Інший областю застосування металовиробів стали оздоблювальні роботи. Ними скріплюються сталеві короби для створення гіпсокартонних конструкцій, а також прівінчівается сам гіпсокартон.

Залежно від сфери застосування саморізи зі свердлом бувають різної довжини, мають різний крок і нахил різьблення, а також різну будову капелюшки (шестигранник або під викрутку).

Правильний вибір самореза для того чи іншого виду робіт - запорука швидкого і успішного монтажу будь-яких конструкцій.

Як підігнути відлив

План освітлення

Шикарный дом

Епоксидні підлоги