Ремонт дощатої підлоги

- До не лакованої лицьовій текстури поверхні в місцях попадання клею прилипають пальці і текстура мокрих шпалер місцями буде руйнуватися. Лакування дозволяє виконувати роботу з меншою акуратністю і швидше;

Монтаж насосного оборудования: http://inbud.kiev.ua/burenie/montazh-nasosnogo-oborudovaniya/, цены на услуги Вас приятно удивят.


- Для виключення плямистості текстури шпалер. Справа в тому, що приклеїти шпалери, не забруднивши лицьову сторону практично неможливо. А клей ПВА надійно ізолює поверхню текстури від лаку і в місцях наявності клею на лицьовій поверхні шпалер з'являться добре помітні світлі плями - колір текстури шпалер в цих місцях залишиться більш світлого тону.

Попереднє покриття лаком дає свободу дій і дозволяє сміливо виконувати роботу без всякої акуратності. Тобто, приклеюючи смужки шпалер на статеві рейки дощатої підлоги, ми можемо вільно працювати, не звертаючи уваги на виступи клейового розчину.

Вид нового статевого покриття залежить від обраної текстури шпалер. У нашому випадку, через "багатого" (з одного один) асортименту торговельних організацій, була обрана текстура з проміжними поздовжніми смугами, що імітують поділ текстури дощок.

У зв'язку з тим, що у нас проводиться ремонт дощатої підлоги, з'являється деяка конкретна фізична проблема - наклеювання шпону на кожну статеву рейку дощатої підлоги окремо. Тому, при ремонті або оновленні статевого покриття ми повинні заміряти ширину кожної дошки і приклеювати шпалери смугами, відповідного розміру.

Це дещо збільшує час виробленої роботи. Але для нас важливий кінцевий позитивний результат. Тому не потрібно звертати увагу на незначний перевитрата витраченого часу. Краще варто зрозуміти суть досягнення візуальної якості роботи.

​Антистатичні підлоги

Монтаж вінілової підлоги

Види декоративних підлог

Епоксидні підлоги