«Народна класика». Які бувають шпалери

Найкращий матеріал для обробки житлових приміщень в даний час - це шпалери. Вони дозволяють створити унікальний інтер'єр з урахуванням всіх побажань і фінансових можливостей. У нашому розумінні шпалери - це оздоблювальний матеріал з малюнком або тисненням частіше на паперовій основі. Але в світі розвиваються технологій паперові шпалери, можливо, скоро поступляться місцем сучасним аналогам.

Профессиональная инженерная геология компания, стоимость услуг Вас приятно удивит.

Основні типи шпалер:

паперові шпалери

Це стандартне шпалерне покриття на основі паперу - простий, але при цьому найпопулярніший вид оздоблювальних матеріалів. Воно є безпечними для людини, так як не містить хімічних домішок, тому і застосовується в квартирах. Серед плюсів також виділяються простота і легкість обклеювання, а також їх здатність «дихати». Є величезна палітра кольорів і різноманітність малюнків таких шпалер. Але, як будь-який папір, такі шпалери не мають тривалого терміну експлуатації. Паперові шпалери з часом зношуються, втрачають свій колір, і їх не можна мити.

Вінілові шпалери

Цей різновид шпалер відрізняється блискучою гладкою поверхнею, що дозволяє їм бути більш привабливими в інтер'єрі. Вони довговічні, так як в їх складі присутні штучні матеріали. Також з їх поверхні можна видалити деякі забруднення. Але такі шпалери не «дихають», тому багато покупців не зупиняють на них свій вибір.

миються

Ті ж самі вінілові листи шпалер, але з додатковою захисною плівкою, називають що миються. Ця плівка перешкоджає поширенню води на поверхні шпалер. Найчастіше це настінне покриття застосовують на кухні, так як воно легко миється водою з милом. Потрібно знати, що не варто мити ці шпалери при наявності будь-яких тріщин або порізів на них. Через тріщини вода потрапляє в структуру листа, що призводить до пошкодження шпалер.

склошпалери

Склотканинні, скловолокнисті або просто склошпалери - один із сучасних аналогів перевірених часом паперових шпалер. Даний вид шпалер виготовляється з стеклонитей ткацьким методом. Ці нитки різної щільності і товщини. Потім отримані листи просочуються спеціальним засобом для міцності і довговічності. Це так звані шпалери під фарбування, що дозволяє використовувати їх практично в будь-якому проекті дизайну квартири. Після наклеювання шпалер для їх забарвлення рекомендують використовувати водоемульсійні фарби. На ринку з'явилися гарантування склошпалери. Для їх фарбування досить одного шару фарби. Негрунтовані склошпалери рекомендують покривати фарбою не менше двох разів.

Кованые лестничные конструкции

​Канализация в частном доме

Навіщо потрібні шпалери