Механізм дії препарату ​Сіаліс

Сіаліс досить популярний, користується високим попитом у чоловіків, які страждають слабкою або ж нестійкою ерекцією. Результати безлічі різних клінічних досліджень, учасниками яких були кілька тисяч добровольців, які страждали еректильною дисфункцією, довели високу ефективність Сиалиса. Три чверті учасників клінічних досліджень після закінчення випробувань змогли практично повністю відновити початково нормальний рівень ерекції, менша частина відзначала поліпшення ерекції відповідно до вираженості захворювання. Подібні приголомшливі результати зустрічаються досить рідко.

Оригинальный Сиалис купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день Вы можете прямо сейчас.

Купити Сіаліс і інших містах нашої країни Ви зможете на нашому сайті, ціни на Сіаліс і інші препарати ми надаємо найнижчі, замовлення приймаємо цілодобово, і з будь-якої точки Росії! Ці переваги роблять нашу інтернет аптеку лідируючої на ринку препаратів для потенції!

Найважливіші особливості Сиалиса - це тривала дія (36 годин) і посилення ерекції тільки в разі природного сексуального збудження. Саме ця властивість дозволяє, в першу чергу, чоловікові бути природним, а не залежати від тривалості дії таблетки. Це властивість Сиалиса робить статевий акт гармонійним і не обмеженим у часі, тривалість його грунтується тільки на природному бажанні чоловіки будь-якого віку. Ще один позитивний аспект Сиалиса: рясний прийом їжі в поєднанні з алкогольними напоями ніяк не позначається на ефективності та тривалості дії таблетки.

Механізм дії препарату.

Головний очікуваний ефект Сиалиса - це підвищення еректильної функції чоловіка. Цей ефект здійснюється завдяки посиленню кровотоку в малому тазу і безпосередньо в самому статевому члені. Відзначається потужний приплив крові до кавернозних тіл і, як результат, сильна і стійка ерекція на тлі природного статевого потягу до партнера.

Доза і схема застосування.

Найбільш часта рекомендоване дозування 20 мг Сиалиса. Початок дії препарату відзначається 15-25 хвилин після прийому таблетки і продовжується на наступні 36 годин. Будь-яка дозування запивается невеликим об'ємом води, не залежить від прийому їжі. Не рекомендується вживати Сіаліс більш ніж один раз на 2 доби. У літніх чоловіків корекція дози препарату не потрібна.

Особливі рекомендації та протипоказання.

Бажано проконсультуватися з лікарем, перш ніж почати використання Сиалиса. Препарат протипоказаний чоловікам з непереносимістю будь-якого компонента препарату. Також даний засіб не може використовуватися в поєднанні з нітратами органічного походження (група серцево-судинних засобів).

прийом препарату особам які не досягли 18 років - суворо забороняється!

Пацієнтам з тяжкими захворюваннями серцево-судинної, сечовидільної і травної системи слід дотримуватися максимальної обережності при використанні даного препарату.

Ремонт квартир в новобудові

Термоізоляція прорізу стіни

Будівництво дачні котеджі

Як обрати електродриль

Алюмінієві окна та двері