Кладка стін своїми руками
Зараз в основному використовується внутрішня розшивання. Для цього можна використовувати дріт або металевий пруток за розміром швів. Пруток треба злегка зігнути. Прикладаючи розшивку до шву між цегл, проводимо по ньому з легким натиском, і так всі ряди (вертикальні, горизонтальні).

Ну ладно, будемо вважати, що кути ви підняли, тепер треба натягнути шнур від одного кута до іншого. Шнур прив'язується до гвоздику, а цвях увіткнути в шов, і також на іншому кутку. Шнур повинен бути дуже добре натягнутий (як струна), добре натягнутий шнур на вітрі дзвенить! Так ось!

Пролажіваем перший ряд (стусаном), проклали переходимо до 2-го ряду. Шнур перекидаємо на другий ряд. Фіксувати шнур можна ще одним цвяхом або зробіть з дроту звичайну шпонку.

Купить входные двери можно по этому адресу, огромный ассортимент товаров и приемлемые цены Вас приятно удивят.


Так, не забудьте після 1-го або 2-го (залежно від вашого проекту) ряду залишити дверний проріз. Вікна відкривають після 8-9 ряду, ну це все ви повинні розрахувати заздалегідь.

Загалом будемо вважати, що ви проклали 4-5 рядів по периметру, тепер треба забуть стіну (тобто прокласти цегла по внутрішній стороні). Усередині вже можна ложить не особливо намагаючись, головне щоб рівно було (натягніть шнур і всередині).

Не забудьте залишити віконця для статевих брусов (краще їх покласти відразу і забуть цеглою). Краї брусов треба обгорнути руберойдом або плівкою (щоб не гнили).

Ну вообщем продовжуємо все таким же чином, тобто підняли кути, пройшли зовнішні ряди, забуть і т.д. Дверний отвір робиться 2 м. 10см., Тобто 21 ряд, перекривати отвори можна куточком (так дешевше, ніж чим перемички купити). Краї куточків повинні лежати на стіні 10-15 см. З кожного боку.

Також і на вікнах. Коли дійдете до верху стін, не забудьте про стельовий брус (робіть також як і на підлоги) .Та і ще, там де у вас будуть внутрішні перегородки не забуваємо залишати штрабу (т.е. Випускаємо цегла на 5-7 см. Через кожен ряд і за рівнем).

Для міцності стіни армуються спеціальною кладочної сіткою (продається в будівельних магазинах), через 4-5 рядів. Можна і частіше якщо хочете. Ну а на цьому в принципі все.

Печь для гаража своими руками

Кованые ворота своими руками

Крыша гаража своими руками

Как сделать сауну своими руками