Будівництво стін з піноблоків Элитмаркет


Будівництво стін ми почали з гідроізоляції цоколя. Попросту кажучи, треба розкачати розрізаний на ширину цоколя шматок руберойду. Різати його, як виявилося, можна кількома способами. Спосіб перший, це просто розрізати цілий рулон навпіл якийсь ножівкою. А другий спосіб - це розкачати руберойд по цоколю в довжину, відміряти розкатаним полотном потрібну ширину цоколя, покласти по всій довжині руберойду капронову нитку, зігнути лист руберойду по ширині цоколя так, щоб нитка опинилася всередині згину, вільним кінцем нитки пропиляти його по згину. Для цього просто потрібно тягнути нитку вона і буде його різати. ОФФ ... сподіваюся зрозуміло порозумітися!

Рулонные шторы открытого и закрытого типа купить, которую Вы можете по телефону (095)361-56-60 по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Далі, потрібно зробити так звану «розкладку». Розкладка робиться для того, щоб не пиляти надалі наш красивий облицювальна цегла. Що ми для цього робимо? Без розчину викладаємо весь периметр будинку з урахуванням швів, товщина яких 8-10 мм. Невеликий звис цегли допускається, але не більше 4 см.После цього, згідно з проектом (якщо він є) відзначаємо те місце, де у нас будуть двері або двері. У моєму випадку ми просто прибирали 4 цегли біля головного входу (вийшло 104 см) і по 3 цегли у виходу на веранду і входу в котельню (по 78 см).

Такі речі як цегляна кладка краще довірити бригаді будівельників, але чуйно контролювати всі процеси. І перед цим обов'язково подивитися кілька об'єктів, які вони зробили, і поспілкуватися з господарями цих об'єктів. А то хто знає, може вони один об'єкт на показ зробили, а інші тяп-ляп.

Отже, кладемо перший ряд облицювальної цегли. Від нього і будемо відштовхуватися. Далі відміряє 15 см всередину будинку (саме стільки знадобилося мені для утеплювача і повітряного прошарку) і укладаємо ряд газосилікатних блоків. Розмір блоків 60х20х30 см. Укладаємо на ту сторону, яка шириною 20 см. Тут потрібно поговорити про те, на що укладати. Багато рекомендують укладати на спеціальний клей. Це вірно, тому що цементний шов, це просто місток холоду (пам'ятаємо про розрахунок товщини стін). Я цілком за нові технології, але тверезо оцінивши кривизну блоків і трудовитрати на їх доведення до ідеальної рівності, махнув рукою і вирішив робити на цементному розчині. Так що, якщо морочитися на цій темі, то потрібно не економити на блоках і ретельно підходити до вибору їх геометріі.Что робити з порожнечею 15 см на дверних отворах? Ми відпилювали 35 сантиметрів блоку (20 товщина стіни з блоку + 15 товщина зазору для повітряного прошарку і утеплювача), розгортали його і ставили торцем. Таким чином, у нас весь периметр вікон і дверей складається з цегли та блоку.

Будівництво будинків котеджів Україна

Будівництво будинків і котеджів з Мансардою

Будівництво Котеджів Будинків під Ключ