Будівництво будинку своїми руками.

При виникненні питання про покупку готового будинку або будівництва будинку своїми руками кращим рішенням буде вибір другого варіанту. Чому? Тому що:
- Витрати на будівництво будинку своїми руками не менш, ніж у два рази нижче вартості рівноцінного готового будинку;
- Побудований вдома не припіднесе раптових сюрпризів, з якими Ви зіштовхнетеся при покупці готового, навіть тільки побудованого будинку.

Самый популярный магазин элитной сантехники предлагает Вашему вниманию огромный ассортимент товара по приемлемым ценам.


Будівництво будинку своїми руками не має прямого значення, а має на увазі Ваш обов'язковий контроль за витратою коштів і процесом будівництва Вашого будинку, включаючи можливе безпосередню участь у будівництві будинку.

У багатьох статтях при описі технології будівництва приватного будинку будь-якої конструкції і технології зведення обмовляється нагальна необхідність скористатися будівельними бригадами з обов'язковим попереднім проектуванням будинку. Тобто, дається пряму пораду відмовитися від спроби будівництва будинку своїми руками.
Етапи будівництва приватного будинку.

Важко з ними погодитися, тому що:
- Будь-який будинок складається з окремих деталей і елементів, монтаж яких схожий із звичайним дитячим конструктором. Складність будівництва будинку своїми руками буде полягати лише в вазі окремих деталей і знанні правильної їх зв'язки в єдину конструкцію.

Тобто, будівництво будинку - це конструктор для дорослих. Розуміння принципу з'єднання деталей і способів їх виконання доступно будь-якому починаючому будівельникові при мінімальних вимогах до наявності інструментів. Винятком з цього правила може бути цегляний будинок, так як його зручніше і вигідніше будувати із залученням фахівця, що має досвід такого будівництва;

- Зверніть увагу на склад будівельних бригад. Більшість членів бригади не закінчували ніяких спеціальних курсів або навчальних закладів з будівництва. Вік членів багатьох будівельних бригад не більше 30 років і навряд чи їх можна запідозрити в великому досвіді виконання будівельних робіт. На фото 1 відображений приклад будинку, який за два місяці побудували за порадами в Інтернеті молоді люди у віці 25 років. І побудували добре!

У більшості випадків в бригаді є одна людина, яка вже будував подібний будинок у складі іншої бригади і має деякий досвід. Будівництво будинку з будь-яких будівельних матеріалів найбільш раціонально виконувати у складі трьох осіб і одним з фахівців такої бригади може стати майбутній власник будинку або запрошений досвідчений будівельник.

Будівництво Будинків Бань Котеджів

Будівництво Будинків Дач Котеджів

Будівництво будинків і котеджів

Будівництво Котеджів Своїми Руками