Аспіраційні пилоуловлювальні апарати

Аспіраційні пилоуловлювальні апарати

Агрегати для місцевої аспірації призначені для видалення запиленого повітря з-під укриттів транспортно-технологічного обладнання та робочої зони. Аспіраційні пилоуловлювальні агрегати використовують системи аспірації з розгалуженою мережею повітроводів, з вертикальними колекторами (аспіраційними стояками), з барабанними прохідними колекторами. Тип аспіраційних пиловловлюючих установок вибирається залежно від прийнятої компонування технологічного обладнання, що підлягає аспірації.

Пылеулавливающие агрегаты от компании EUTIT-UA купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Аспіраційні вентиляційні установки не допускають надходження домішок від джерела їх утворення при технологічному процесі в повітря робочих приміщень. Пилеуловлювальне обладнання встановлюється, як правило, в сильно нахилених повітроводах. Промислові пилоуловлювальні установки, застосовувані в незапорошена виробництвах, відрізняються відсутністю похилих воздуховодов.

Пиловловлюючі апарати якісні швидко здійснюють очищення великих обсягів повітряних мас Існують різні різновиди таких агрегатів, які використовуються в на різних виробничих умовах. Приміром, пиловловлюючі агрегати від заточувальних верстатів використовуються для відсмоктування і очищення повітря при роботі даного обладнання, коли утворюється велика кількість дрібних відходів і пилу. Рециркуляційні пилоуловлювальні апарати в більшості випадків, відрізняються великим розташовуваним напором і низьким рівнем шуму

Пиловловлюючі агрегати - Циклони - призначені для сухого очищення газів, які утворюються в процесі сушіння, випалу, спалювання палива і т.д. Такм чином, ці установки використовуються практично у всіх галузях промисловості для очищення повітря.

Керамічні будівельні блоки

Будівництво Котеджів Дачні Будинки

Кухонні мийки достоїнства і недоліки

Выбираем место для альпинария