Зявилася гіпоалергенна латексна фарба для д​итячих кімнат

Гіпоалергенна фарба Sniezka Kids не викликає алергічних реакцій організму, що підтверджено дослідженнями, проведеними в «Центрі профілактичної і клінічної токсикології» в м.Львів.

Придбати якісну гіпоалергенну фарбу Ви можете на сайті https://sniezka.in.ua/kraski/giperalergennye-kraski/ за найвигіднішої вартості на сьогоднішній день.

Sniezka Kids - матова латексна фарба, яка завдяки спеціально підібраному складу екологічних складових, особливо рекомендована для фарбування дитячих кімнат, а також в школах, дитячих дошкільних і медичних закладах і в інших об'єктах з підвищеними санітарно-гігієнічними вимогами.

Призначена для декоративно-захисного фарбування стін і стель з цементних, цементно-вапняних, цегляних, гіпсових, гіпсокартонних, дерев'яних матеріалів, а також, для шпалер, призначених для фарбування.

Ось, як представляє переваги фарби Sniezka Kids виробник - компанія Sniezka:

Sniezka Kids - екологічно чиста фарба, при її виробництві використовуються чисті технології виробництва;

обмежена вміст летючих органічних сполук (ЛОС);

не містить токсичні речовини;

екологічні властивості фарби Sniezka Kids відповідають вимогам міжнародного стандарту ISO 14024;

2-й клас стійкості до миття, ДСТУ EN 13300.

ProfiDom.com.ua може додати до вищесказаного наступне: як відомо, майже кожна п'ята людина на планеті страждає алергією. Вона небезпечна не тільки тим, що може викликати серйозні наслідки, а й тим, що може виникнути абсолютно у будь-якої людини, будь-якого віку і статі і, особливо, у маленьких дітей, які самі того не підозрюючи можуть бути алергікам з самого народження.

Захиститися від алергенів повністю ми не можемо, однак в наших силах знизити їх кількість для не тільки нашої безпеки, але і безпеки наших рідних і близьких. У всьому світі великим попитом користуються гіпоалергенні фарби: їх, як правило, використовують для фарбування дитячих кімнат і спалень.

Судячи, за описами від виробника, фарба Sniezka Kids повинна соотвествовать всім вимогам, але остаточний вибір в такому тонкому питанні - за покупцем.

Ремонт и регулировка металлопластиковых конструкций

Швидкий і якісний ремонт дощатої підлоги своїми руками.

Как правильно подобрать насос для бассейна?

Чи потрібен мауерлат?екскаватор в аренду