Зимова кладка цегли ламинатЗима не найкращий час для будівництва. Але буває так, що продовжити будівельні роботи просто необхідно. В одній зі статей ми вже розглянули як в зимовий час закладати фундамент.
кладка цегли взимку

рекомендую сайт http://www.porada.od.ua/?grupa=18&pages=27


Зимова кладка цегли так само цілком здійсненний процес, хоч і більш трудомісткий. Якщо дотримуватися технологію кладки цегли в зимовий час, то будівельні роботи можна продовжувати навіть при температурі -50 градусів.
Технологія цегляної кладки взимку

Для покупки качественного ламината я рекомендую сайт http://www.porada.od.ua/?grupa=18&pages=27, огромный ассортимент товара и его приемлемая стоимость Вас приятно удивят.


Зимову кладку цегли можна здійснити такими способами:
Кладка з електропрогріванням

Такий метод краще застосовувати на невеликих ділянках, так як це досить енерго витратний і трудомісткий процес. При такому способі в горизонтальні шви поміщають електроди, на які подається електрику.

Нагріваючись, електроди передають тепло розчину в швах, що запобігає появі льоду. Що б електропрогрев вийшов максимально ефективним, необхідно стежити, щоб шви були заповнені повністю.
зимова кладка цегли
Пристрій термоса (тепляка)

Спосіб так само ефективний, але не менш трудомісткий. Навколо передбачуваної стіни або її частини монтується рейковий каркас і накривається плівкою, брезентом і т.п. Всередину отриманого каркаса поміщається електрообігрівач, теплова гармата і т.п.

При цьому, обігрів тепляка повинен проводитися кілька діб. Недоліком те, що неможливо зробити таке спорудженні над всім будинком або хоча б однією стіною. Так що такий метод більше підходить для будівництва невеликих окремих елементів.

Джерело: http://www.porada.od.ua/?grupa=18&pages=27

Все о ​лампах накаливания

Буронабивний фундамент

Як вибрати ламінат