​Зєднання шлангів високого тиску

Термін експлуатації металлорукавов в основному залежить від якості з'єднання шлангів високого тиску. При цьому дуже важливо правильно вибрати фітинги, муфти та інші з'єднувальні елементи конструкції. Вони обов'язково повинні відповідати технічним параметрам та принцип роботи даного металлорукава.

Вы можете приобрести pvc ramen en deuren по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

На сучасному ринку для з'єднання шлангів високого тиску з експлуатованим устаткуванням існує широкий асортимент продукції вітчизняних і зарубіжних виробників. Рівень тиску вимірює радарний рівнемір.

В основному сполуки відрізняються один від одного видами фитинга (спосіб ущільнення, розмір різьблення або її тип), а також способами з'єднання.

На сьогоднішній день лідерство займає затискний тип кінцевого з'єднання. Ця конструкція цільна зі шлангом і відрізняється підвищеною міцністю. Роз'єднати такий шланг можна лише шляхом розпилювання затискної втулки, що виключає подальше використання фітинга.

Залежно від конструкції розрізняють три основних види сполучних кінцевих сполук:

1. З'єднання з двох елементів. Являє собою окремий фітінг і втулку. При складанні фітінг вставляємо в шланг, після чого одягаємо затискну втулку. Цей тип з'єднання в Росії і ЄС використовується найбільш часто. Це пов'язано з тим, що для різних видів фитинга можна використовувати однакову конструкцію втулки.

2. Інтегральний вид з'єднання, що складається з однієї деталі. У цій конструкції фітінг і затискна втулка є одним цілим. При використанні даного виду з'єднання збільшуються складські витрати, але ймовірність помилки при виборі затискної втулки істотно знижується.

3. скручують тип з'єднання. У нього входить окремий фітінг і затискна втулка, оснащені обидві різьбленням. При складанні втулку накручують на шланг, після чого фітінг одночасно вкручують у втулку і шланг. При даному виді з'єднання затискні втулки і фітинги можна використовувати багаторазово, але в той же час цей тип з'єднання коштує трохи дорожче.

На закінчення хочеться відзначити, що для забезпечення високої якості з'єднання конструкції рада фахівця просто необхідний.

​Будівництво будинку взимку

Будівництво Котеджів Піноблок

​Канализация в частном доме

​Будинки з деревяного бруса

Котел конденсаційного типу