​З чого побудувати котедж - сендвічі або стовбури?

Будівництво котеджу іноді виявляється більш вигідним, ніж придбання вже готового житла. Будова буде повністю відповідати вашим задумам, і воно буде новим, а не що було у використанні. До того ж, нерухомість - це завжди вигідне грошове вкладення. Звести житло можна за типовим або повністю оригінальним проектом. Це залежить від ваших уподобань і бюджетних можливостей. Вибір матеріалу - ще більш відповідальна справа. Крім бюджету, тут важливо врахувати і екологічність майбутньої будови - вам же в ньому жити, як-ніяк.

Вы можете приобрести качественный рефрижераторный прицеп на сайте https://alfatrailer.ru/catalog/refrizheratory/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

З чого побудувати котедж? Варіантів хоч відбавляй, розглянемо найосновніші:

Каркасний будинок. Це найбільш дешева версія приватного житла. Іншими словами, це будівництво з сендвіч панелей. За проектом виготовляються деталі майбутньої металоконструкції, яка потім збирається на болтах. Потім її обшивають сендвіч-панелями, також зробленими згідно з проектною документацією. При монтажі даху також можуть використовуватися покрівельні сендвіч панелі. Коли будинок зібраний, будівельники приступають до внутрішніх робіт. Вони створюють перегородки, проводять оздоблювальні роботи.

Котедж з бруса дорожче, але дешевизна тут не головний плюс, як у будинку з сендвіч-панелей. Ця будова на чверть або навіть добру третину дорожче «сендвічнимі» будівлі при однакових площах. Але брус - матеріал натуральний, і з його безпекою просто не можна не сперечатися. Він прекрасно дихає і забезпечує цілий сприятливий мікроклімат. Усередині такий будинок потрібно обробляти, що збільшує час побудови.

Котедж з оциліндрованих колод - проміжний варіант за своєю вартістю між сендвіч-панелями і брусом. Колоди, як кажуть старожили, ще краще бруса в екологічному плані, а вже погода в такому будинку завжди хороша. Хороші колод будинки стоять чи не століття. По крайней мере, в багатьох селах можна зустріти будови, які пережили не одне покоління. Сьогодні в будівництві таких житлових будівель стародавні зодческая традиції пліч-о-пліч використовуються з новими будівельними технологіями. Професіонали легко і швидко побудують зруб і інші елементи конструкції.

Оциліндрована колода - це стовбур дерева, який пройшов спеціалізовану механічну обробку. В результаті ми отримуємо виріб ідеальної циліндричної форми діаметром 180-350 мм. Будинок з колод красивий не тільки зовні, але і всередині. Оздоблення там не потрібна, так як вид дерев'яних стін - це вже стиль дизайну. Колода тримає тепло не гірше бруса, тому додаткове утеплення не буде потрібно.

Будинок з цільної колоди - це взагалі ексклюзив. Матеріал тут готується вручну. Стовбури просто ошкурівать. А тому мають різний діаметр. Зібрати зруб з таких колод можуть лише особливо компетентні майстра, які цінувалися у всі часи. Колоди нумеруються, щоб в разі перевезення будинку зруб можна було без проблем зібрати знову. Такий котедж зводиться довго, а роботи по створенню зрубу дуже дорого розцінюються в силу трудомісткості і дефіциту справжніх майстрів такого справи.

З чого будувати котедж, ви вирішуєте самі, спираючись на свої фантазії, бажання і можливості.

Будівництво Котеджів Севастополь

​Кому довірити монтаж опалювальних систем?

​Як підібрати проект для будівництва будинку?

​Обшивка будинку сайдингом самостійно

​ Как подобрать проект для строительства дома?