Якої висоти повинен бути гараж


Якщо у вас стандартний легковий автомобіль, то висота гаража не є великою проблемою. Середня висота такого авто - 1,45 м (з антеною - 1,7 м). В цьому випадку, краще орієнтуватися на власний ріст. Проблеми виникають, якщо ви є власником великого позашляховика або мінівена, або якщо гараж знаходиться в низькому підвалі.

Теперь аренда автокрана 40 тонн по самой выгодной стоимости на сегодняшний день, доступна каждому.


ворота
Cary Peterson

Крім того, проблемою може стати недостатня висота воріт гаража. Необхідно пам'ятати, замовляючи ворота, що деякі їх види займають частину простору гаражного шлюзу. Високий автомобіль, або автомобіль з антеною або багажником на даху, може зачепити верхом елемент таких воріт. Для великих позашляховиків висота воріт повинна становити не менше 2,1 м.

Проблему з воротами можна вирішити, грамотно вибравши їх тип в залежності від способу відкриття стулок. Наприклад, це можуть бути навісні ворота або секційні. Зокрема якщо гараж є дуже низьким, але є якийсь простір в сторону, можна вставити ковзаючі двері в розрізі на бічній стіні.

Якщо ворота неможливо поміняти, то рішення тільки одне: збільшення прорізу воріт вгору і перенесення перемички. Таке можливо тільки в тому випадку, коли перемичка є частиною стіни при квадратному перерізі отвору воріт, а не є частиною обода арки.

Отже, щоб забезпечити своєму автомобілю гідне «місце проживання», а собі - комфорт, ви повинні уважно підійти до питання визначення розмірів гаража. Звичайно, це не допоможе, якщо через кілька років експлуатації гаража ви поміняєте низький спортивний автомобіль на позашляховик. У цьому випадку, вам необхідно буде уважно підійти до питання реконструкції гаража.

Як зробити односхилий дах гаража

Будівництво Котеджів Челни

Як заливати фундамент взимку

Як обрати електродриль