Який будинок краще деревяний або цегляний сколько стоит душевая кабинаКоли постає питання про будівництво власного будинку, перша проблема, яку доводиться вирішувати - вибір матеріалу, з якого буде зводитися майбутнє житло. Суперечки про те, який будинок краще - дерев'яний або кам'яний, - ведуться сотні років. Швидше за все, в наш час - це питання особистих переваг, адже список плюсів і мінусів для кожного виду матеріалу приблизно однаковий.

Варто все ж розглянути деякі моменти, здатні вплинути на ваш вибір.

Вы планируете ремонт в ванной комнате? Тогда Вам необходимо узнать сколько стоит душевая кабина и купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Будинок з дерева


Цегляний будинок
Thomas Kohler
фундамент

Основа будинку - фундамент. Помилки в пристрої фундаменту неминуче тягнуть за собою проблеми з усім майбутнім будинком. У випадку з дерев'яним будинком, цей етап будівництва набагато простіше, адже дерево легше цегли, тому, можна обмежитися полегшеним фундаментом. Можна поставити будинок на гвинтові палі, і не турбуватися про міцність споруди. Колись в селах деяких регіонів Росії ставили зруби на просто укладені шарами каміння, трохи скріплені глиною, і, по крайней мере, кілька поколінь родини безбідно жила в такому будинку. Під стіни з цегли обов'язково потрібно звести міцний і надійний фундамент, вид якого вибирається залежно від багатьох умов. Якщо брати аналогічні за розміром будинку з дерева та цегли, безсумнівно, витрати на фундамент для другого матеріалу будуть вище.
дах

Дах захищає від негоди не тільки вас, але і сам будинок. По суті, великої різниці в пристрої даху над дерев'яними або цегляними стінами немає, адже багато елементів даху і горища в обох випадках робляться з дерева (якщо тільки мова не йде про залізобетонних перекриттях). Крокви і обрешітка як для дерев'яного, так і для цегляного будинку прибувають на будмайданчик безпосередньо з лісопилки. Тут важливо простежити за тим, щоб дерево було сухе, інакше, ваша дах недовго простоїть в тому вигляді, як вона задумана, адже при висиханні дерев'яні бруси можуть скручуватися і і змінювати лінійні розміри. Що ж стосується покрівлі, то сучасний вибір матеріалів настільки широкий, що політ фантазії замовника вдома майже нічим не обмежений. Також і цінова політика в області покрівельних матеріалів залишає великий простір для маневру. Природно, чим вище якість матеріалу, тим вище його ціна - це, мабуть, головне, що потрібно завжди тримати в умі. Так що, цей етап будівництва цегельного і дерев'яного будинку можна порівнювати за витратами.

Джерело: http://euro-style.kiev.ua/catalog/dushevye-kabiny/params/6359=6385

Чи можна взимку заливати фундамент продажа душевых кабин

Как установить деревянное окно своими руками

Як побудувати ганок з деревини своїми руками

Лоджия и балкон несколько схожи, но имеют несколько отличий.