Як зміцнити фундамент аварийное открывание дверей


Раніше, будинки будували використовуючи неглибокий фундамент. А як відомо, ця частина будови руйнується швидше, ніж саму будівлю. Це обумовлено тим, що на фундамент впливає постійна вологість, замерзання і розмерзання (пученіє) грунту та інші фактори.

Іноді є необхідність до вже існуючого будинку зробити другий поверх (для збільшення житлової площі), але немає впевненості, що фундамент зможе витримати велику вагу. Ось тут і постає питання - як зміцнити або посилити старий фундамент?

Если Вашу дверь заклинило, тогда команда аварийного открывания дверей в Одессе поможет Вам, цеы на услуги Вас приятно удивят.Зміцнення фундаменту старого будинку заливкою нового підстави.

Зміцнити старий фундамент можна, і досить суттєво. Для цього прокопати по периметру всього будинку канаву, глибина якої повинна бути на 0,5-0,7 м нижче старого фундаменту і розташовуватися впритул.

Далі, в канаві робиться опалубка (з дошки, фанери і ін.) І заливається бетоном з використанням дрібного каменю, щебеню або гальки. Перед заливанням бетону, на старому підставі необхідно закрити тріщини, відколи й очистити від землі.

Для того, що б пов'язати старий фундамент з новим, треба по всьому периметру вбити арматуру (діаметр - 12 мм) через кожні 20 - 25 см, яка буде пов'язувати старе і нове підстави.

Широку канаву копати не обов'язково, вистачить і 25 см, в яку для посилення можна покласти армуючу сітку.

Джерело: http://prokey.com.ua/otkrytie-kvartir

Профессиональное асфальтирование дорог

Як зміцнити фундамент аварийное открывание дверей

​Як зміцнити укіс за допомогою георешітки