​Як забетонувати майданчик під автомобіль?

Будь-яка площадка заміського будинку не обходиться без парковки для автомобіля. Важливо спроектувати майданчик під автомобіль таким чином, щоб в'їзд був зручним і практичним. Для цього потрібно визначитися, яким чином варто проводити роботи, як вибрати матеріал надійного якості, а так само правильно його розрахувати, щоб не було наслідків у вигляді тріщин через пару років.

Вы можете приобрести качественную упаковку для своей продукции на сайте ukrsich.kiev.ua по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Перш ніж приступати до бетонування площадки під автомобіль, слід ознайомитися з короткою характеристикою того, які елементи будуть забетоновані. Звичайно ж можна покласти і тротуарну плитку, яка буде довговічніше, а дізнавшись ціни на ЗБВ і бетон, можна сміливо визначитися з чого буде дешевше зробити майданчик для автомобіля.

Майданчик під автомобіль

Як правило, майданчик під автомобіль ділиться на два елементи:

пандус

паркувальний майданчик

Найпопулярнішим рішенням для товщини плити є 150 міліметрів, які армуються за допомогою сітки. Пандус розташований на схилі, між ним і горизонтальною площадкою вбудовується шов, який буде скріплювати ці дві площини. Щоб шов залишався цілісним і не піддавався впливу погодних умов, його обладнають гідроізоляційним матеріалом. Найпоширеніше рішення виду заливки бетону для паркувального майданчика - монолітне бетонування.

Поради, які стануть в нагоді для здійснення бетонування місця для стоянки автомобіля:

Іноді бетонування займає більше часу, ніж хотілося б, тому для швидкої заливки майданчики під автомобіль слід продумати напрямні для розрівнювання бетонної суміші. Як правило, для цих цілей використовуються будівельні рівні, правила, віброрейки та інші матеріали. Все це ефективно допомагає заощадити час на укладку;

Одним з найбільш важливих аспектів є вибір направляючих для бетонування. Кращим рішенням є труби профільного типу з прямокутним перетином. Можна також використовувати дерев'яні рейки, проте профільні труби є більш витривалими;

Вибір діаметра необхідної арматури виходить з того, для чого потрібна ця конструкція. Паркувальний майданчик біля будинку не вимагає такого діаметру арматури, який використовується при будівництві будівель, тому відмінно підійде арматура з діаметром близько 6 мм, складена в сітки таким чином, щоб були утворені осередки квадратного виду зі сторонами 100х100 мм.

Армування для подальшої заливки бетоном

Підстава - це те, на чому буде лежати бетон. Зазвичай використовуються пісок, який кладеться замість викопаної землі, це робиться для того, щоб в'їзд і майданчик протистояли природним умовам і не були схильні до поступового руйнування.

Стандартна глибина для знімання ґрунтового шару - не менше 250 міліметрів. Необов'язково викидати знятий шар, його можна використовувати для городу, саду або ж для створення оригінальних дизайнерських клумб.

Гравійно-піщана подушка під підставою підлоги

За правилами техніки безпеки забороняється бетонування площадки поряд з прокладеними комунікаційними мережами. Вони повинні розташовуватися щодо далі і не повинні стикатися з лініями бетону. Через деякий час бетон може осісти, щоб цього не сталося, вибране місце має бути ретельно вирівняно, і протрамбовано. Після цього слід встановити опалубку, для цього підходять дошки не менше 90 міліметрів завширшки (80 міліметрів буде достатньо).

Перед заливанням бетону слід продумати оригінальну організацію стоку вод. Для цього використовуються пластикові труби, які потім можна буде демонтувати.

Бетонування майданчика під автомобіль

Після заливки бетонної суміші її слід вирівняти. Щоб зміцнити бетон, на наступний день можна посипати його маленьким шаром цементу, втерти його спеціальним пристосуванням, наприклад за допомогою терки (вона може бути виготовлені з пінопласту і інших матеріалів).

​Безпечна покупка квартири у новобудові

​Як вибрати квартиру в новобудові

​Як створити найкращий дизайн інтерєру

​Опалення за допомогою піролізного котла