Як вибрати сходи?

Сучасні приватні будинки являють собою двоповерхові споруди, і сходи в таких будинках незамінна конструкція, яка до того ж є декоративним елементом. Широкий асортимент матеріалів для сходів, напрямків в стилі-значно ускладнюють вибір.

Качественные лестницы для вашего дома Вы можете заказать у наших специалистов.

При замовленні проекту інтер'єру вибір форми сходів і матеріалу залежить від фантазії дизайнера. Набагато складніше самостійно правильно підібрати образ сходів. Сходи на замовлення найчастіше є неповторними і єдиними в своєму роді.

Придбати сходи можна як в магазині, так і оформити індивідуальне замовлення.

Основні параметри, які необхідно враховувати при виборі сходів:

геометричні розміри-ширина, кількість прольотів, висота ступенів. Найкраще замовити розрахунок сходів фахівця, так як сходи повинна бути безпечною, необхідно враховувати особливо членів сім'ї (інваліди, діти)
в залежності від проектного розташування сходів в будинку, вибирається і її форма
матеріали для виготовлення сходів сьогодні самі разнообразние- дерево, бетон, скло, метали, натуральні камені. Сходи для будинку краще всього вибирати з натуральних матеріалів.

Всі сходи для будинку можна розділити в залежності від основного матеріалу. Розглянемо докладніше:
Сходи, виконані на металевому каркасі. Дана конструкція є дуже простий, надійної і стійкої, до того ж є досить дешевими. Всі з'єднання елементів конструкцій-зварні, не вимагають особливих технологічних розрахунків. Металеві сходи найчастіше мають нестандартну форму. Щоб не було асоціацій з промисловими евакуаційними сходами, дизайнери рекомендують використовувати комбінації з іншими матеріаламі- пластиком, склом, деревом і т. д.


Різновидом металевих сходів є ковані вироби. Ковані сходи мають більш гармонійний і художній образ, такі сходи відмінно виглядають в класичних стилях інтер'єру. За допомогою кованих сходів можна створити легкий і красивий образ. Ковані вироби коштують значно дорожче, ніж стандартні металеві сходи, так як ковка- трудомісткий процес, часто виконується в ручну.
Монолітні або бетонні сходові конструкції. Найчастіше використовуються в просторих приміщеннях, з високими стелями. Бетонні конструкції є відмінним підставою для втілення дизайнерських ідей. Бетонну конструкцію найлегше облицювати. Бетон володіє високими експлуатаційними характеристиками, сходи з бетону прослужать дуже довго. Вартість бетонних сходів досить висока.
Сходи з деревних массівов- найпопулярніші і доступні варіанти. До плюсів дерев'яних сходів відносять: екологічність, естетичність, легка вага, широкий асортимент, низьку вартість. Виготовлення дерев'яних сходів включає додаткове посилення, так як дерево легко деформується. Часто використовують комбіновані лестніци- металевий каркас і дерев'яні східці і перила.
Сходи зі скла. Такий тип сходів не так давно з'явився на ринку. З розвитком технологій обробки і напруги скла, стало можливо використовувати скляні вироби і в будівельній сфері. По міцності сучасне скло не поступається бетонним або металевим конструкціям. Вартість скляних сходів дуже висока, тому що потрібно багато сил на її виготовлення і особливо на монтаж. До того ж, скло вимагає особливого догляду.

Залежно від фінансових можливостей і фантазії, сходи в будинку може стати сімейним гідністю.

Как выбрать ковролин?

Чоловічі сумки

Як вибрати ламінат

Правда и вымысел

З чим попити чайку?