​Як вибирати мякі меблі

У розвинених західних країнах, на яких останнім часом все частіше орієнтуються і наші співвітчизники, прийнято купувати м'які меблі на п'ять-десять років. У сучасному світі, де мода і виробничі технології стрімко змінюються, споживачі західних країн не бачать сенсу тримати у себе вдома морально застарілі речі. Крім того, кожна поважаюча себе компанія з виробництва м'яких меблів мінімум раз на рік представляє нову колекцію меблів, де реалізуються нові дизайнерські і технологічні рішення.

У нас, як це часто буває, панують крайнощі: люди старого покоління все ще сидять або лежать на диванах і кріслах, куплених ще 30 років тому; з іншого боку - м'які меблі, куплена два або три роки тому, вже ламається. Швидше за все, основна причина цього - брак інформації про потреби споживачів і можливості виробника. Ще одна проблема, що ускладнює вибір виробника - недолік споживчої культури. Адже пересічний покупець, побачивши в магазині два схожих дивана, але різних за ціною, навіть не замислюється, чому вони (за винятком, звичайно, ціни) розрізняються. А відмінностей у них багато - починаючи від матеріалів внутрішньої конструкції і способів з'єднання деталей, закінчуючи якістю оббивки (оббивку, звичайно, ви можете побачити і помацати, але насправді її якість з'ясується через півроку).

Перевозкой животных самолетом занимается компания Animals Travel, которая имеет многолетний опыт в данной сфере. Стоимость услуг Вас приятно удивит.

Тут варто зауважити, що при такому безладді в ціноутворенні, який зараз відбувається на вітчизняному ринку, нерідко можна придбати меблі поганої якості за чималу ціну або, навпаки, знайти гарні меблі за невисокою ціною. Ось чому, купуючи м'які меблі, необхідно хоч трохи поцікавитися її виробництвом і структурою.

Перш за все, постарайтеся дізнатися, хто виробник сподобалася Вам меблів, а вже він повинен Вам розповісти про структуру меблів.

Внутрішня конструкція меблів

Найнадійніші матеріали, з яких вона може бути зібрана - це деревина модрини та клеєна фанера. У більшості випадків для деяких деталей підходить і деревина їли, ДСП і ДВП. Обов'язково запитаєте, які деталі з якого матеріалу і як були зроблені, переконайтеся, що тримає конструкція тверда і надійна. Способи кріплення внутрішніх деталей також дуже важливі: найнадійніші з них шипована і клеєна деревина, металеві кріплення і болти. Зараз дуже популярно (бо швидко і дешево) збирати каркаси меблів за допомогою скоб, однак це не міцно і недовговічне. Звичайно, є місця, де для кріплення відмінно підійдуть кілька скоб, але збирати з їх допомогою весь каркас - це вже ненадійно.

М'яка частина меблів

Обов'язково дізнайтеся, з чого зроблено сидіння, так як це найбільш зношується частина. Якщо там поролон, то під ним обов'язково повинні бути плоскі спіралі або ткані гумові ремені. Щільність самого поролону для сидіння повинна бути не менше 25 кг / м3. Для спинки підійде поролон і з меншою щільністю, тому що навантаження на спинку набагато менше, ніж на сидінні. Нещодавно на ринку з'явився так званий «еластичний поролон». Цей матеріал набагато краще підходить для формування м'якої частини, ніж звичайний поролон, проте його щільність також не повинна бути менше 25 кг / м3, і чим вона більше, тим цей матеріал прослужить довше. Якщо сидіння зроблено з спіральних блоків, це чудово, але обов'язково дізнайтеся, що покриває блок - дуже важливо, щоб на ньому був шар м'якого матеріалу товщиною не менше 3 см. Прекрасного ефекту можна домогтися, використовуючи латекс для формування сидіння. Мабуть, це найкращий матеріал для цієї мети, однак в цьому випадку ціна меблів різко зростає. Для формування м'якої частини ще використовують пух, кінський волос, пір'я, солому і навіть морські водорості, проте в серійне виробництво ви навряд чи це знайдете. Такі меблі виготовляють тільки за індивідуальними замовленнями.

оббивка

Вибір оббивки для м'яких меблів в даний час неймовірно широкий і різноманітний, тому складно вибрати ту єдину фактуру і колір, які задовольняли Вас з усіх точок зору. Оббивка - це найдорожчий матеріал в собівартості будь-серійної меблів, тому в залежності від якості оббивки може відрізнятися і ціна меблів. Обов'язково дізнайтеся, оббита чи сподобалася Вам меблі дійсно меблевим матеріалом, тому що, оббивши, скажімо диван, тонкої бавовняним або синтетичним матеріалом, який коштує в кілька разів дешевше, ніж нормальний гобелен, можна значно здешевити весь виріб. Низька ціна, звичайно, приваблює покупця, але через півроку на сидінні можуть розійтися шви, з'явитися дірки або стертися фарби. Оббивка, яку виробник відносить саме до категорії меблевої тканини, буде служити Вам довгі роки.

Як вибрати сходи?

​Новини в світі шпалер

​Как выбрать кошелек?

Як вибрати ламінат