Як спілкуватися з будівельниками? Підрядник замовнику не вовк.

Вибір підрядника для будівництва будинку - завдання не з легких. Всі підходять до цього питання по-різному. Одні докладно вивчають «родоводи» будівельних компаній, щоб звести турботи про будівництво до підписання договору. Інші довіряють рекомендаціям знайомих, у яких є на прикметі перевірений прораб (бригадир, господар невеликої будівельної фірми). Треті готові самі керувати будівництвом, озброївшись популярними книжками, практичними порадами, почерпнутими в Інтернеті, і залучаючи до виконання різних видів робіт фахівців усіх рівнів і профілів - від гастарбайтерів до консультантів, які здійснюють нагляд за монтажем інженерного обладнання. Причому армія цих самих третє постійно зростає. І зовсім не внаслідок кризи, і не з міркувань економії (в кінцевому рахунку будівництво з постійними переробками може встати дорожче, ніж в інших двох варіантах). Просто не переводяться в наших краях пасіонарії, яким хочеться сказати: «Це будинок, який побудував я!»

Оригинальные детские фотообои Вы можете купить на сайте https://artconvas.ru/detskie-fotooboi по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Скрізь є свої плюси і мінуси. Вищесказане не означає, що при першому варіанті будинок відбудеться, а при другому і третьому - немає. Але в будь-якій ситуації майбутньому домовласникові доведеться вступати або в ділові відносини «замовник-підрядник», або в трудові «господар-працівник».

Великому кораблю - велике плавання

Багато хто вважає, що великі будівельні організації не розмінюються на дрібниці. Почасти це вірно. Великий організації попросту вигідніше займатися об'єктами, де є масштаб і розмах. Адже тоді набагато легше контролювати хід і якість робіт, вирішувати питання з поставками і кадрами, інвестувати в домобудівні виробництва і недешеве обладнання для самостійного виготовлення матеріалів. Ще рік тому такі компанії у що б то не стало прагнули укласти договори на великі підряди, наприклад забудову за типовими проектами котеджних селищ.

Сьогодні це все вже скоріше теорія: в нових, м'яко кажучи непростих, економічних умовах навіть організації, що досягли успіхів у комплексній забудові котеджних селищ, змушені істотно розширювати і географію пропозиції, і спектр будівельних послуг. Домобудівні підприємства, які раніше декларували, що працюють тільки з інституційним замовником, сьогодні заявляють, що готові виконати будь-які «капризи» приватника, що мріє про єдиному і неповторному будинку. Хоча виробники «каркасніков», будинків з профільованого бруса і пінобетону прагнуть, щоб і індивідуальний проект все ж був в рамках відпрацьованих практикою рішень.

Це непогано - як правило, якість робіт у таких фірм на гідному рівні. З іншого боку, вартість будівництва в такому випадку вище, адже до всього іншого доводиться утримувати штат офісних співробітників (бухгалтерів, кошторисників, проектувальників, інженерно-технічних працівників і т. Д.), Що обумовлює деяку інертність структури. Це мінус. Будь-які коригування проекту і будівництва, зміна кошторисів - все узгоджується набагато довше. Зате грамотна інженерно-технічна надбудова до певної міри гарантує відсутність неприємних сюрпризів або конструктивних переробок. А це вже великий плюс. До того ж такі фірми завжди працюють за договорами, а значить, замовнику є з кого питати.

Якщо для вас проблема будівництва власного будинку зводиться лише до вибору підрядної організації, то незайвим буде попросити її представників показати готові «фірмові» об'єкти. Не завадить і поспілкуватися зі щасливими домовласниками. Вибір будівельної технології пов'язаний з вибором будівельної компанії. Якщо фірма, наприклад, спеціалізується на будівництві котеджів з бруса, а ви шанувальник «каркасніков», будьте готові до того, що будівельна організація може піти вам назустріч (в умовах кризи всі стають на диво згідливими). Але краще все ж звернутися в компанію, яка досягла успіхів саме в каркасному будівництві. Адже в будь-який технології є безліч нюансів, які пізнаються лише з досвідом. Можливо, перш ніж запропонувати вам «сендвіч» -панель з оптимальними теплофізичними властивостями або стійкий і якісний антисептик, фахівці перепробували і відкинули безліч варіантів.

Як побудувати терасу своїми руками купить пробковое дерево

Монтаж покрівельного килима дизайн интерьера

​Що таке «сухе» будівництво, і в чому його основні переваги?