Як самому встановити пластикові вікна


Замовляючи пластикові вікна, більшість з нас попутно замовляє і послугу їх монтажу. Але в принципі, це не обов'язково, і можна обійтися без додаткових витрат, виконавши цю роботу самостійно. Особливо, якщо мова йде про встановлення вікон на дачі, куди зручніше привезти їх самостійно в оптимальний для себе час.

Безопасность жилья - самая важная составляющая! Вы можете купить качественные решетки на окна по самой выгодно стоимости на сегодняшний день. Также Вы можете самостоятельно подобрать понравившийся узор решетки.


Щоб встановити пластикові вікна своїми силами, не потрібно володіти якимись неймовірними навичками, або розташовувати ексклюзивними інструментами. Досить просто вміти працювати руками, а також хотіти зробити все самому. При цьому завмер вікон найкраще все ж довірити фахівцям компанії-продавця. По-перше, в цій справі вистачає тонких нюансів, і самому можна все не врахувати з першого разу, через що вікна вийдуть або занадто великими, або занадто маленькими, або не тієї конфігурації. По-друге, якщо у вимірах помилитеся ви, вам же і відповідати за свої помилки, а якщо продавець - він буде змушений все виправити. А от все інше цілком можна зробити і своїми руками - там немає нічого надто складного.
Що потрібно мати для монтажу пластикових вікон?

Крім самих вікон, відливів і підвіконь знадобиться невеликий набір інструменту, що складається з:

рулетки;
шуруповерта;
рівня;
перфоратора;
комплекту шестигранників;
молотка;
канцелярського ножа;
олівця.

Також знадобиться монтажна піна, в кількості як мінімум двох балонів на кожне вікно, силікон і пістолет для нього. Не обійтися без монтажних пластин, що застосовуються при монтажі пластикових вікон і деяких інших дрібниць.

Керамическая плитка для кухни

Тонировка стекла металлопластиковых окон

​Тонування скла металопластикових вікон

Вибираємо пластикові вікна

Поэтапная установка холодильника