​Як розрахувати площу кімнати

Як розрахувати площу комнатиЗнаніе точної площі кімнати або навіть квартири цілком часто буває необхідно при підготовці до ремонту або при купівлі-продажу житла.

І дійсно, володіючи інформацією про справжню площі приміщення можна оптимально розрахувати необхідну кількість необхідних будівельних матеріалів або більш точно визначити відповідну вартість квартири. Звичайно, можна керуватися цифрами, зазначеними в офіційному плані квартири, але краще провести розрахунки самим.

Здавалося б, що проблема обчислення площі вирішується дуже просто всім добре відомим методом перемноження величин довжини і ширини кімнати. Згадані величини вимірюємо в метрах і отримуємо відповідно площа кімнати в метрах квадратних. Підсумовуючи площі кімнат, знаходимо і загальну площу квартири. Все б було просто і зрозуміло, якби не деякі нюанси.

Перші складнощі виникнуть, коли ви зверніть увагу, що форма кімнати не є правильним прямокутником. У приміщенні можуть бути всілякі виступи або вбудовані гардероби, шафи. Якщо при складанні кошторису на ремонт не врахувати подібні ділянки площею, то витрати будуть невиправдано завищеними. Зіткнувшись з подібним завданням, рекомендуємо спочатку визначити площу кімнати, як ідеально прямокутної, а потім ретельно заміряти габарити виступів або вбудованих приміщень і обчислити і їх площі також. Шукане справжнє значення площі кімнати виходить шляхом вирахування отриманих величин з первинної цифри.

Все финансовые операции Вы можете проводить на платформе PayPong, подробности на сайте http://e-news.com.ua/show/425517.html в свободном доступе.

Приступаючи до обмірами, підготуйте потрібні вимірювальні прилади. Бажано використовувати портативну електронну рулетку (далекомір), що забезпечує високу точність вимірів. Вона призначена для вимірювання відстані при будівництві. Але при її відсутності підійде і звичайна рулетка. Щоб не помилитися в одержуваних даних радимо проводити обміри рази три-чотири, а потім знайти середнє арифметичне значення з наявних величин. Нагадуємо, що для цього необхідно суму всіх отриманих результатів поділити на число проведених вимірювань.

Іноді трапляється, що форма вимірюваної кімнати має вигляд трапеції, трикутника або кола. У таких випадках слід використовувати формули для обчислення плоских фігур з курсу математики. Наприклад, коли кімната трикутна або форми неправильного прямокутника (його легко уявити у вигляді двох трикутників) легко скористатися формулою Герона:

S = [р (р-а) * (р-b) * (р-с)],

де а, b, с - сторони трикутника і р - його напівпериметр, тобто р = (а + b + с) / 2.

Площа приміщення форми неправильного прямокутника обчислюється як сума площ двох трикутників, з яких він утворений, за тією ж формулою. Для круглого приміщення слід проводити обчислення за допомогою формули площі кола. Легко здогадатися, що кімнати навіть найскладнішої форми можна візуально розбити на прості фігури і за допомогою зазначених формул обчислити загальну площу як суму площ отриманих фігур. Трохи попрактиковавшись з подібними завданнями, ви зможете без праці визначати площі абсолютно будь-яких приміщень і квартир.

​Дизайн ванної кімнати

​Як різати плитку?

Як вибрати акрилову ванну

​Тротуарна плитка

​Товщина наливної підлоги