Як правильно утеплити балкон? металлопластиковые окна


Утеплити балкон Зима. Здається, що все якнайкраще: теплий будинок, який працює телевізор, дружна сім'я. Але виходячи на балкон ...!?
З неприємною несподіванкою усвідомлюєте, що перебувати на балконі без куртки і тапочок - неможливо. Що поробиш, адже більшість квартир стандартного планування пропонують своїм мешканцям балкони без утеплювача, а даремно. Адже теплий балкон - чудове місце, де можна не тільки покурити, а й почитати книгу або зберігати непотрібні речі. Тільки ось при сильному морозі це майже неможливо, тому на сьогоднішній день так актуально утеплення балконів. Але як правильно утеплити Ваш балкон?
Утеплити балкон не найскладніше заняття, яким Вам доведеться займатися під час ремонту квартири. Все, що від Вас потрібно - встановити ізолюючий матеріал, а потім накрити його облицювальною матеріалом на Ваш розсуд. Можна залити складом, а можна викласти плитку або покрити лінолеумом. На цьому, в цілому, утеплення Вашого балкона можна вважати закінченим, однак де гарантії, що воно виконано правильно?
Основною проблемою вважається вибір утеплювача, так як на сьогоднішній день їх надають більше сотні видів.

Вы можете приобрести качественные металлопластиковые окна одесса по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.


Найбільш популярним матеріалом вважається руберойд.
Чим він так сподобався народу?
По-перше, володіє хорошими теплоізоляційними властивостями.
По-друге, чудово переносить негативні впливи погоди, що є важливим фактором при виборі утеплювача. При гарній герметизації Вашого балкона цим матеріалом, приміщення буде завжди теплим і затишним.
Який ще матеріал можна використовувати як утеплювач?
Мабуть, в цьому списку займає високі позиції такий матеріал як пенофолом. На відміну від інших утеплювачів, він володіє, куди великою кількістю позитивних властивостей, в числі яких - невелика товщина матеріалів. Якщо використовувати пенофол, то він не займе багато місця на Вашому балконі, що дозволить тримати один рівень підлоги з квартирою. Пенофол можна обробити як сайдингом, так і пластиковими панелями, що збільшує теплоізоляційні властивості утеплювача.
Не забувайте, що крім утеплення стелі, підлогу АІ стін, важливо замінити вікна на Вашому балконі, так як вони сильно залежать від утеплення приміщення. Наприклад, якщо Ви хочете, щоб на балконі завжди було тепло, то Вам необхідні скла ПВХ. Таким чином, Ви досягнете, утеплення з усіх боків, які виходять на вулицю.
Як Ви бачите, є чимало аспектів, здатних вплинути на рівень утеплення Вашого балкона. Ремонт цього невеликого приміщення не займе у Вас багато часу - не більше тижня, якщо щодня займатися житловою площею. Ретельно перевіряйте герметизацію балкона, щоб взимку цілком насолодитися виконаною роботою.

​Тонування скла металопластикових вікон

Тонировка стекла металлопластиковых окон

​Як правильно робити армування газобетонних стін?

Правильное утепление потолка в доме