​Як перевезти шафу купе?

ЖК Броваров «Лесной квартал» и «Крона Парк»: чем могут быть полезны отзывы инвесторов?Во-первых они точно гарантируют Вам комфортность жилья, а во-вторых Вы наверняка будете уверенны, что покупаете жилье своей мечты.

Перевозка шафи-купе вимагає розбирати його, в незалежності від конструкції - вбудована або корпусні. При відсутності досвіду такого роду роботи, краще негайно зверніться в спеціалізовану компанію, яка надає послуги монтажу та транспортування меблів, і перевезення шафи або інших меблів буде виконана оперативно і без клопоту.

Після того, як ви знайшли гарну компанію, що надає послуги перевезення, необхідно виміряти висоту приміщення, де встановлений шафа купе, а так само зняти розміри діагоналі самого шафи - ці параметри будуть потрібні співробітникам транспортної компанії, яка буде займатися транспортуванням вашої шафи. Адже якщо розмір діагоналі шафи виявиться більше, ніж висота стель в приміщенні, то в цьому випадку шафа розібрати можна буде у вертикальному положенні і впоратися з цим зможуть лише дві особи. В іншому випадку необхідно буде розбирати шафа на підлозі, і знадобиться для цього не менше ніж чотири людини.

Так само необхідно відразу попереджати співробітників компанії-перевізника про наявність дзеркальних або скляних фасадів у шафи, так як це може викликати додатковий ризик при транспортуванні, до якого фахівці повинні заздалегідь бути готові. В цьому випадку, компанія-перевізник надасть автомобіль, обладнаний спеціальними кріпильними системами, за допомогою яких можна буде надійно зафіксувати кожну тендітну деталь шафи. Це дасть можливість перевезти вантаж в потрібний місце, виключаючи будь-які його пошкодження.

У тому випадку, якщо ви вирішили перевозити самостійно шафа, то необхідно враховувати два важливих моменти: слід обов'язково виміряти розміри шафи і приблизно визначити - чи зможуть вони вміститися в нове приміщення. Може так бути, що габарити не співпадуть і всі праці, виявляться марними. І другий момент, це те, що простіше і значно краще шафа купе перевозити в розібраному стані.

При розборі шафи, так само є певні нюанси - адже кутовий або вбудована шафа купе не так-то легко розібрати: дістати полички, розкрутити кожен шурупчик і скласти все це в стопку. Так само необхідно зняти обов'язково все напрямні - пронумерувати їх і кожен покласти в підписаний, окремий пакет. Інакше, все просто лише плутанина, і тоді в процесі складання не встануть ящики на потрібні місця.

​Как арендовать жилье

Як обрати душову кабіну

​Як різати плитку?

З чим попити чайку?