​Які підлоги можуть бути встановлені в міській квартирі

Теплі підлоги в сучасній міській квартирі вже давно не розкіш, а типовий і обов'язковий елемент додаткового комфорту. А ціна на них вас приємно здивує. Причому, не тільки в кухні або ванній кімнаті, де на підлозі, як правило, бал править плитка.

Грамотные инвестиции - секрет успеха и высокой прибыли. Не упустите выгодного предложения.

У більшості випадків в міських квартирах використовують виключно електричні системи ..

Теплі підлоги в сучасній міській квартирі вже давно не розкіш, а типовий і обов'язковий елемент додаткового комфорту. Причому, не тільки в кухні або ванній кімнаті, де на підлозі, як правило, бал править плитка. Спальня, дитяча і вітальня сьогодні теж не залишилися в стороні від прогресу.

Які теплі підлоги можуть бути встановлені в квартирі? У більшості випадків в міських квартирах використовують виключно електричні системи.

Саме електричні, а не водяні. І хоча історично водяні теплі підлоги виникли раніше, в міських квартирах вони практично не застосовуються. Причина проста - в квартирах заборонено розширення «мокрих зон» на житлові приміщення. Таку перепланування і переробку не пропустить жоден БТІ.

Саме тому для створення систем теплих підлог в спальнях, дитячих і віталень можна використовувати тільки електричні системи.

Для кухонь і ванних кімнат під плитку використовують електричні теплі підлоги в стяжку, наприклад, кабельні або стрижневі. Кабельні системи - класичне рішення теплої підлоги в стяжку або плитковий клей. Стрижневі підлоги UNIMAT трохи дорожче кабельних, зате відносяться до класу енергозберігаючих систем, які при експлуатації заощадять вам чимало коштів на рахунках за електроенергію. Установка таких теплих підлог виробляється, як правило, під час капітального ремонту.

У спальню, вітальню або дитячу зазвичай встановлюють електричний плівковий тепла підлога. Його, на відміну від кабельних або стрижневих, можна встановлювати не тільки під час капітального ремонту, але і при косметичному.

Плівкова тепла підлога - для «сухого» монтажу без стяжки. Саме він ідеально підходить підлогу ламінат, ковролін і навіть лінолеум.

​Что учитывать во время аренды квартиры

​Переваги бюджетного ремонту квартир

​Хитрощі косметичного ремонту в квартирі

​Як правильно робити армування газобетонних стін?

З чого починають ремонт кухні в квартирі