Як обрати сонячні батареї

Як і багато корисні винаходи, сонячні перетворювачі були розроблені для застосування в оборонній і космічній сферах. На перших етапах розвитку цієї галузі енергетики вартість комплекту була така висока, що встановити сонячну панель на дачу або обладнати автономне енергопостачання невеликого комерційного об'єкту було нереально.

Нові технології, застосування альтернативних матеріалів істотно знизили собівартість модулів, що і дало поштовх до масового застосування. Причому, потужності сучасних модифікацій вистачає не тільки на забезпечення малопотужних споживачів, але і стабільного енергопостачання в промислових масштабах. Так, в Німеччині, в сонячні дні частка електроенергії, отриманої за допомогою геліоелектростанцій, перевищує обсяг електрики, виробленого на традиційних теплових станціях.

Якісні сонячні батареї в Україні Житомир придбати за найвигіднішою вартістю на сьогоднішній день.

Уже сьогодні сонячна електроенергія практично не має обмежень по сфері застосування. Електромобілі, вуличне освітлення, джерело електрики в поході. Ну і звичайно ж, резервна система енергопостачання в приватному будинку, на дачній ділянці або комерційному об'єкті.

Класифікація

І якщо принцип дії будь-якого комплекту сонячних батарей для дому ідентичний, то різноманітність застосовуваних матеріалів і технологій виробництва просто величезна. Це і обумовлює різні технічні можливості і вартість елементів, які можна придбати в СПб.

У професійному середовищі прийнята класифікація, згідно з якою всі існуючі сонячні модулі можна розділити на наступні типи.

крем'яні фотоперетворювачів

Кремній, один з найпоширеніших напівпровідників, широко використовуваний в електротехніці і мікроелектроніці. Це і визначило його застосування у виробництві сонячних батарей для приватного будинку і комерційних об'єктів.

Залежно від технології виробництва і хімічної чистоти кремнію все сонячні модулі поділяють на такі категорії:

Монокристалічні панелі. Являють собою тонкі пластини, одержувані шляхом нарізки кремнієвого монокристалла. Дана технологія виробництва вважається основною, але відрізняється підвищеною складністю і значними енерговитратами. Що й обумовлює високу вартість. Більше 50% фотоелементів доводиться саме на монокристалічні сонячні батареї для дачі або будинку.

Полікристалічні батареї. Технологія виробництва таких елементів більш проста, тому й коштують вони трохи дешевше. Деяке погіршення технічних характеристик не вплинуло на масштаб застосування. Сонячні панелі цього типу використовуються не менш ніж в 30% геліоелектростанцій.

Гідроізоляція ванної

Як вибрати акрилову ванну

Як вибрати ламінат

Як обрати душову кабіну

Як обрати електродриль