​Виробники пластикових вікон і дверей ПВХ

Великою популярністю, на сьогоднішній день, серед споживачів користується німецька марка REHAU. Це класика ПВХ-виробів, так як профіль виробляється вже більше 50 років. Крім відмінної репутації, пластикові вікна REHAU (РЕХАУ) відрізняються німецької стриманою елегантністю і вражаючим якістю. Приємним доповненням до цих властивостей служить відносно невелика ціна, середньому ціна пластикових вікон в Москві становить близько 3800 рублів за кв. метр.

Пластикові вікна виробництва компанії Salamander (саламандер) підійдуть тим, для кого особливо важлива підвищена тепло- і звукоізоляція. Крім того, вікна ПВХ Salamander відрізняються стійкістю конструкції, що дозволяє виробляти великі стулки, не посилюючи їх додатково. В результаті цього, в приміщення проникає більше природного світла.

Качественные компрессоры Вы можете приобрести на сайте https://www.krialenergo.ru/catalog/kompressori/ по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

ПВХ профілі Trocal (Трокал) відмінно підходять для великих об'єктів підвищеної складності. Найчастіше, саме їх використовують при реставрації будівель. Через нестандартності конструкцій середня вартість ПВХ профілю - 4800 руб за кв. метр.

LG CHEM. Теплоізоляційні властивості пластикових вікон і дверей компанії LG Chem перевірені багаторічним використанням в північних областях Канади і Сполучених Штатів. За такий комфорт, жителям холодних районів країни доведеться заплатити близько 4300 руб.

Пластикові вікна, двері KBE (КБЕ) відрізняються прекрасними естетичними характеристиками. Округлі краю, в поєднанні з тонкими палітурками, виглядають елегантно. Безліч варіантів кольору і оформлення «під дерево» і різноманітна форма пластикових конструкцій профілю дозволяють експериментувати зі стилем. Стильні вікна ПВХ обійдуться в середньому по 4300 рублів за кв. метр.

Ще один приклад найвищого німецького якості виробництва пластикових вікон, дверей ПВХ - профілі Thyssen (Тіссен). Вони проводяться тільки в Німеччині з застосуванням сертифікованих європейських матеріалів. Конструкція вікон така, що зламати їх дуже складно, при цьому зовні профіль досить вузький. Вартість їх, в середньому - 4300 рублів за кв. метр.

Компанія Gealan - новатор у виробництві пластикових конструкцій. Вартість профілю становить близько 4280 руб. за кв. метр.

Proplex (ПРОПЛЕКС) - це недорогий, але якісний ПВХ-профіль. Середня вартість одного кв. метра - в межах 3400 руб.

SCHUCO International також є представником німецьких виробників пластикових конструкцій. Крім того, що ця компанія визнана одним з провідних розробників віконних систем, вона виробляє фурнітуру, обладнання та комплектуючі. ПВХ, який використовується для виробництва профілів, в поєднанні зі сталевим підсилювачем витримує велике навантаження. При цьому ціна за кв. метр дуже демократична - 3300 руб.

Щодо нової на ринку є торгова марка PLAFEN. З'явившись в поле зору фахівців у 2000 році, вона відразу ж завоювала популярність. Це пов'язано з тим, що при низькій вартості (3100 руб.) Віконні ПВХ системи мають чудовою якістю, досконалої білизною і глянцем, продуманим дизайном. Крім того, великий асортимент, робить можливим втілення практично будь-якого архітектурного фантазії.

Виробництво натяжних конструкцій

​Типи перекриттів з використанням балок

​Як вибрати квартиру в новобудові

​Опалення за допомогою піролізного котла