​Вирівнювання зовнішніх кутів стін своїми руками

Напевно кожен з нас приступаючи до ремонту всередині свого житла, стикався з проблемою зовнішніх кутів, а якщо бути точніше, то часткового їх відсутності. По закінченню якогось проміжку часу вони мають властивість обшарківаться і деформуватися. І природно від чіткого їх контуру вже і не залишається і сліду.

Як вирівнювати зовнішні кути - це тема окрема і її розглядати потрібно більш детально. Виправлення зовнішніх кутів є найскладнішим завданням при здійсненні ремонту штукатурки на стіні. Весь секрет полягає в правильній підготовці. При проходженні наших порад самостійний євроремонт в квартирі вам забезпечений.

Андреев Юрий является лучшим предпрениателем на сегодняшний день, узнайте все подробностио нем на нашем ресурсе.

Видалення старої штукатурки, при вирівнюванні кутів проводитися в більшому обсязі, в порівнянні з ремонтом стіни. Внизу на поверхні оброблюваного кута необхідно зробити поглиблення у вигляді уступу - це буде перешкоджати опадання наноситься штукатурки і надалі вона буде краще триматися. Для початку споруджуємо конструкцію, що віддалено нагадує опалубку. Рейка стане відмінним матеріалом для цієї мети, але її довжина повинна бути більше, ніж величина дефекту. Притискаючи рейку в вертикальному положенні на ліву сторону кута на всю висоту дефекту, не забудьте підперти її за допомогою двох дощок. Площа, де знаходиться дефект, перед тим як нанести штукатурку, необхідно обробити водою. Штукатурку потрібно наносити на площу, яка знаходиться між рейкою і кутом, від нижньої точки до верхньої трьома етапами. Кожну наступну порцію розчину можна наносити тільки після цілковитого висихання попереднього. По завершенню всіх етапів нанесення розчину і коли відбудеться його повне висихання можна проводити зняття опалубки. Тепер як тільки розчин зовсім висох, починається етап вирівнювання кутів, для цього зручніше за все буде використовувати наждачний папір. А щоб нею було зручно працювати оберніть цим папером дерев'яний брусок. Багато для вирівнювання кута використовують пемзу. Під час вирівнювання кутів вставати потрібно так, щоб ваш зір захоплювало обидві стінки, які становлять кут, і ви будете бачити свою роботу.

Найскладнішим дією при вирівнюванні кутів можна назвати притирання фасочного зрізу, це область, де безпосередньо стикуються стіни. Якщо лінія зрізу виявиться нерівній, то природно нерівним буде і кут. Значить якщо вирівнювання фасочного зрізу виходить погано, то найкращим способом виправлення буде нанесення на нього тонкого шару розчину, і, після того як він висохне, можна приступати до роботи - поки не вийде хороший результат. Для запобігання зовнішнього кута від відколів і осипання розчину, слід його злегка притупити, використовуючи мокру терку на схопився, але ще не застиглому розчині, для утворення невеликої фаски.

​Як утеплити деревяні вікна своїми руками

​Выравнивание внешних углов стен своими руками

​Як зробити натяжну стелю своїми руками