Вимірювальні трансформатори

На вітчизняному ринку компонентів промислового електрообладнання ви з легкістю зможете зустріти найрізноманітніші вимірювальні трансформатори від безлічі виробників, але як бути впевненими в їхній якості? Адже не можна купити перше-ліпше оснащення даного типу! Цей вимірювальний прилад повинен забезпечити стабільну передачу сигналів відповідної апаратури і до того ж надійно витримувати заданий струм і напруга для безперебійної захисту управління і автоматики. Саме тому вам слід звернути увагу на продукцію компанії Електрощит Самара. Використовуючи наше обладнання цієї категорії, ви гарантуєте по-справжньому ефективний і безпечний вимір всіх показників в роботі електромережі на вашому об'єкті!

Вироблені нами вимірювальні трансформатори струму і напруги - це повною мірою довговічне, високоточне обладнання. Непрямим підтвердженням цього виступає попит на нього у всіх регіонах Росії і інших країнах і у всіх галузях промисловості. Така популярність нашого оснащення пояснюється в першу чергу перевагами, які має кожен трансформатор:

Профессиональные измерительные трансформаторы купить по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Постійна стабільність роботи. Конструктори в своїй роботі роблять упор на комплексному підході. Завдяки цьому ви можете бути впевнені: виготовлений нашою компанією на сучасному іноземному оснащенні вимірювальний прилад не підведе вас. Адже він спокійно витримає серйозні навантаження, не буде конфліктувати з іншими використовуваними компонентами, пропрацює далеко не один рік, у нього не буде збоїв при сильному морозі або ж високою спеці, а його обслуговування виявиться простим.

Універсальність характеристик. Будь-який представлений в цьому розділі каталогу компанії Електрощит Самара трансформатор для аналізу струму і напруги має широкий функціонал. Різні режими роботи, можливість монтажу пристрою в будь-якому з положень, адаптація під ті чи інші моделі комплектних розподільних пристроїв, в яких ви плануєте проводити вимірювання потрібних характеристик, - все це робить експлуатацію таких компонентів електрообладнання зручною і при цьому ефективної на будь-якому об'єкті.

Відповідність всім нормативам. Усі пропоновані нашому підприємством вимірювальні трансформатори струму мають повний пакет документів для підтвердження їх безпеки. При цьому мова не тільки про діючі в Росії ГОСТах, сертифікатах, висновках і деклараціях про відповідність, але також і про аналогічну дозвільної документації в таких країнах, як Республіка Білорусь і Казахстан. Ви завжди зможете ознайомитися з ними, скачавши їх зразки на сторінці моделі, розрахованої на ті чи інші напруга і струм.

Вигідна ціна. Ми в компанії прекрасно розуміємо, що вам дуже важливо отримати не просто якісне, але ще і доступне обладнання для вимірювання параметрів електромережі. З цієї причини ми невпинно оптимізуємо власне виробництво, ретельно плануємо і вибудовуємо схеми прямих поставок, минаючи зайвих посередників. В результаті ціни на наші вимірювальні трансформатори є одними з найцікавіших на російському ринку - ви можете переконатися в цьому самі прямо зараз!

​Вибір лінолеуму для квартири

Оптимальні розміри гаража

Выбираем место для альпинария

Дворівневі натяжні стелі

Навіщо потрібні шпалери