Види форм натяжних стель



Вже давно не секрет, що саме натяжні стелі користуються величезною популярністю і затребуваністю, в сучасному оформленні житлового приміщення, щоб в цьому переконатися, можна задати таке питання справжнім професіоналам і гуру в сфері дизайну інтер'єрів. Але це не головна тема, на яку ми хочемо зробити акцент сьогодні, так як в нашій темі ми хочемо детально поговорити про види і форми натяжних стель, адже напевно багато хто знає детальну інформацію на цю тему. Сподіваємося, що наша стаття стане для вас захоплюючою.

Вашему жилью нужен ремонт? Тогда Вам необходимо обратиться за помощью к строительной компании Renovering i Stockholm, цены на услуги Вас приятно удивят.


На сьогоднішній день, можна виділити різні форми і конструкції натяжних стель, а саме: натяжна стеля в класичному стилі, ну а найбільш розташований варіант - це стеля в рівній площині, крім того, такий варіант обробки є ще і найпростішим за своєю суттю. Натяжні стелі такої форми найчастіше використовуються, для того, щоб вдало і безслідно приховати основні дефекти на поверхні стелі, адже всі ми знаємо, що часто буває, коли на стелі є тріщини, вм'ятини і нерівності, які важко приховати навіть за допомогою штукатурки. Такі натяжні стелі встановлюються паралельно до вже старому стелі, тому витрачати довгий час на установку не доведеться. Для того, щоб надати оригінальний стиль, форму і спосіб використовують пінопласт і натяжні стелі з різної кольорової гами і фактури. Таке рішення може стати дуже захоплюючим і модним, а головне, можна експериментувати так, як вам цього хочеться. Наприклад, багаторівневий натяжна стеля використовується в приміщеннях з недостатньою кількістю простору і висоти. Такий спосіб оформлення стелі здатний візуально збільшити простір і зробити його більш цікавіше. Такий спосіб обробки може мати два або більше рівнів, які плавно або різко переходять, кожен рівень можна виділити за кольором і фактурою. Ще один спосіб називається арка. Такий варіант найчастіше застосовується в таких ситуаціях, коли хочеться візуально звузити простір. Також такий спосіб оформлення може з легкістю приховати будь-які показники кривих стін і стелі. Ще цікавими рішеннями є хвиля, зоряне небо і конус. Всі ці оформлення виглядатимуть цікаво і незвично. Тому якщо ви зважилися зробити свою кімнату зі стелею під зоряне небо, то ви не пошкодуєте про свій вибір.

Водостічна система

Переваги натяжних стель

Види декоративних підлог

Дворівневі натяжні стелі