Вибираємо змішувач у ванну кімнату правильно

Який змішувач для ванної краще вибрати? Відгуки розходяться в думках, одним досить простого крана, а інші купують найсучасніші, безконтактні варіанти. Все залежить від цілей, особливостей приміщення і фінансових можливостей покупця.

На сайте нашего магазина краны для ванны Вы можете купить до доступным ценам, быстро и надежно.

Ванна кімната - це те місце, де людина відпочиває, призводить свою зовнішність в порядок і просто розслабляється. Тому зручна і стильна сантехніка, а також якість інших елементів інтер'єру - дуже важливо. Серед усього цього особливу увагу слід приділити змішувача. Сьогодні в спеціалізованих магазинах є безліч варіантів змішувачів різного типу, форми і з різним функціоналом. Щоб не допустити помилок при покупці, необхідно гарненько до цього підготуватися. Такий широкий асортимент пов'язаний з конкуренцією між виробниками і з різними вимогами покупців.

Спочатку необхідно визначитися:
Наскільки важливий дизайн конструкції;
Яким виробникам ви віддаєте переваги;
Які функції сантехніки вам необхідні;
Хто буде займатися установкою крана;
Скільки грошей ви готові витратити на покупку.

Коли людина знає відповіді на всі ці питання, процес вибору змішувача не складе проблем. Але щоб знайти ці відповіді, треба ознайомитися з особливостями сучасних змішувачів, адже вони багато в чому відрізняються від радянських пристроїв, до яких все так звикли.

Різновиди змішувачів по типу установки
Для правильно вибору, в першу чергу треба визначити, який тип установки крана необхідний. Сьогодні є відразу три варіанти:
Настінний.
Вбудований.
Монтуємий на борт ванни.

Всі ці змішувачі мають різний конструкцією і вартістю. Так, настінний кран обійдеться в кілька разів дешевше вбудованого. Також при виборі вбудованого змішувача треба підготуватися до того, що його установка дуже складна, доведеться викликати майстрів і витрачати додаткові кошти. Але це все недоліки, а приховані варіанти мають і свої переваги. Зокрема, вони набагато краще виглядають, адже від очей приховані всі підвідні труби, шланги та інші елементи.

Якщо порівняти ці два види по надійності, то вони приблизно однакові. Кран вбудованого типу практично повністю прихований в стіні, назовні «визирає» тільки виливши, регулювальний важіль або вентиль, а також душ.

Що стосується третього типу кранів, які встановлюються на бортик ванни, то вони з'явилися на ринку не так давно. Пов'язаний стрімке зростання їх популярності з появою акрилових ванн, поверхня яких дозволяє робити спеціальні отвори під змішувачі. Даний тип установки хороший ще тим, що душовою шланг можна ховати всередині чаші ванни, не пошкоджуючи при цьому плиткове покриття стіни. Щоб використовувати душ, потрібно тільки потягнути за шланг, і лійка з'явиться з прихованою зони. За принципом установки ця процедура буде схожою на монтаж змішувача на кухні.

Матеріали змішувачів
Матеріал, з якого роблять змішувачі, також стає важливою характеристикою для вибору. Більшість представлених на ринку моделей виготовляють з латуні. Основу керамічного елементу виробляють з міцного оксиду алюмінію, який для зносостійкості обпалюють при температурі 1200 градусів. Всі елементи кріплення і кульові контролери в одноважільних кранах роблять з нержавіючої сталі, а ось рукоятки змішувачів цього типу і кожухи для корпусів і душа найчастіше роблять із пластику.

Для захисту деталей від появи іржі, все зовнішні елементи нікелюється, а після цього покриваються хромом або емаллю (таке покриття покращує і зовнішній вигляд сантехніки). Правда, не всі ці матеріали мають тільки перевагами, так, емаль не прослужить довго, і нікель може викликати алергічні реакції. Тому оптимальним варіантом є хром. Варто враховувати, що на його поверхні не розмножуються, і не живуть всілякі мікроорганізми. Правда, і у хрому є свої мінуси, серед яких головний - складність у відході, на поверхні змішувача швидко з'являються різні плями і розводи.

Как поклеить потолочную плитку правильно

Стеля з підсвічуванням своїми руками

Як поклеїти стельову плитку правильно

​Вибираємо місце для альпінарію