​Вибір лінолеуму для квартири

Для використання лінолеуму в житловому приміщенні краще зупинити свій вибір на синтетичному варіанті, який в своєму складі містить полівінілхлорид. Розрізняють три різновиди такого покриття. У одній з різновидів, виворіт лінолеуму складається з поліестеру, або на повстяному або джутові підставі. Ширина такого полотна невелика 1-2 метри.

Вы можете приобрести качественные мази и бальзамы, котрые могут реально вылечить скидка по предоплате по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Інший різновид являє собою спінений вініл. Він характеризується відмінною міцністю в поєднанні з м'якою структурою, ширина 1,5-4 метра.

Дубльований лінолеум виробляється також з вінілу, але на нетканій основі.

Передпокій. Для передпокою, коридорів та інших схожих приміщень слід вибирати матеріал, який стійкий до стирання і зносу, так ці приміщення відрізняються високою прохідністю. Найкращим чином сюди підійде матеріал з товщиною не менше 3 мм і хорошим захисним шаром з товщиною не менше 0,25 мм. Поверхня підлоги, яка буде застеляти лінолеумом, не повинна містити різких перепадів по висоті.

Лінолеум в передпокої

Кухня. При підборі лінолеуму для кухні не варто забувати, що вона також одна з часто відвідуваних кімнат в квартирі. Одним з кращих варіантів для кухні - побутової тип матеріалу, до складу якого включається шар зі спіненого полівінілхлориду. Для підлогового покриття кухні також підійде і напівкомерційний тип матеріалу, який характеризується ще більшою міцністю, але за ціною трохи дорожче.

Основними характеристиками лінолеуму для кухні повинні бути:

зносостійкість;

гарна шумоізоляція;

антибактеріальні властивості поверхні.

Асортимент лінолеуму на ринку дозволяє підібрати необхідний матеріал з потрібними властивостями, що підходить забарвленням і необхідного розміру.

Лінолеум на кухні

Вітальня і зал. Вітальня в квартирі не відноситься до приміщення, у якого висока прохідність. Для такого приміщення можна підібрати покриття з товщиною не більше 1,5 мм, з захисним шаром не більше 0,1-0,2 мм.

В такому місці ймовірність сильного механічного пошкодження також не надто висока, тому можна застосувати недорогий матеріал з поліестеру, не витрачаючи додаткові кошти на дорогий лінолеум зі спіненого вінілу.

Не слід забувати, що важливо не помилитися при виборі забарвлення для підлогового покриття. Якщо ви хочете акцентувати увагу на підлогу, то забарвлення повинна по відтінку контрастувати з навколишнім інтер'єром. Для цілісності приміщення, під колір підлогового покриття підберіть невеликі дрібнички і предмети інтер'єру. Це можливо невеликі подушки, підлогові або інші вазони, лампи і підставки, сувеніри та інше.

Якщо ви мрієте про світле підлогове покриття, не поспішайте з вибором. Не варто світлі тони вибирати в тому випадку, коли в квартирі живуть домашні вихованці або є маленькі діти. Світлі тони підлогового покриття відмінно поєднуються з інтер'єром ультрасучасного дизайну. Що стоїть на білому або світлому підлозі меблі залишає враження, що вона ніби ширяє в повітрі.

Лінолеум в вітальні

Спальня. Для підлогового покриття в спальні можна використовувати лінолеум не найбільшою товщини. Прохідність спальні можна охарактеризувати як низьку або помірну. Покриття для спальні можна використовувати з товщиною не більше 1,2-1,5 мм, з хорошими характеристиками: шумоізоляція, стійкість до механічної деформації.

Для спальні підійде підлоговий матеріал як з поліестеру, так і зі спіненого вінілу. Верхня спеціальна захисна плівка може бути не більше 0,1-0,2 мм, для спальні цього достатньо.

Vybir linoleumu dlya kvartyry

​Дизайн інтерєру квартири

​Вибираємо місце для альпінарію

Вибір місця для курника