Вибір будинку "Эпоха Камня"

Можливо, будувати з дерева та цегли - великої різниці немає. Комусь простіше викладати стіну цеглинка за цеглинкою, комусь - скласти стіни з бруса. Однак живеться в дерев'яному будинку і будинку цегляному по-різному. У дерев'яному будинку відразу відчувається особливий мікроклімат, адже дерево - натуральний екологічний матеріал, подарований нам самою природою. Аромат свіжого дерева здатний підняти настрій, його особлива краса радує око. 

Ві можете приобрести оригинальные изделия из мрамора в Украине по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Дерев'яному будинку, по крайней мере, на перших порах, не потрібно якась додаткова внутрішня обробка. Крім того, правильно побудований дерев'яний будинок значно тепліше аналогічного цегляного. Він добре утримує тепло, тому, на його обігрів витрачається набагато менше зусиль. Жити в новому дерев'яному будинку - велике задоволення. Але з плином часу такий будинок може почати доставляти неприємності. На жаль, дерево схильне до гниття під впливом атмосферної вологи, на його стінах легко заводиться цвіль, в найбільш вологих місцях починає рости мох, його атакують короїди, гризуни, стіни темніють, а будь-які колоди, навіть оброблені спеціальними складами, коли-небудь стануть трухляві. Крім того, дерев'яна будівля пожароопасно. Ніякі склади і протипожежні заходи на сто процентів не убезпечать жителів дерев'яного будинку від цієї біди. Всі ці проблеми не стосуються будівель з цегли та інших не дерев'яних матеріалів. Цегла не горючий, він не схильний до дії вологи. Якщо в цегляному будинку правильно організована теплоізоляція, то він буде досить теплим, щоб в ньому можна було комфортно жити. Цегляні будинки дуже довговічні, вони стоять буквально сотні років. Непривабливий зовнішній вигляд такого будинку, по суті, можна виправити сайдингом або іншим видом зовнішньої обробки. Крім того, цегла дає більше можливостей з точки зору архітектури - з нього можна втілити майже будь-які, навіть найвишуканіші форми, чого ніколи не дозволить дерево.

Отже, що ж краще - дерево або камінь? Зрозуміло, що однозначної відповіді на це питання не існує. Кожен, хто задумався про власний будинок, повинен сам для себе вирішити цю проблему і вибрати той матеріал, який, перш за все, ближче. Можливо, вирішальним фактором стане економічний, можливо, якийсь ідеологічний аспект. Але щоб ваш будинок приносив радість і в ньому жилося легко і приємно, - без різниці, з чого будуть його стіни, - він повинен бути побудований з любов'ю.

Як обрати душову кабіну

Як вибрати акрилову ванну

Вибір місця для курника

Навіщо потрібні шпалери

Як обрати електродриль