Вентиляція в заміському будинку мешкозашивочной машиной gk 9-2

Якщо ви на початковому етапі будівництва будинку не думали над проектом системи вентиляції, у вас з'явитися великі проблеми під час процесу монтажу вентиляційного обладнання.
Найбільш проста система вентиляції - приточно-витяжна. Її призначення - подати чисте і свіже повітря в приміщення і видалити відпрацьоване повітря.

Вы можете с легкостью сшивать мешки при этом совершив всего несколько движений, все это можно сделать мешкозашивочной машиной gk 9-2, приобрести, которую Вы можете по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

Позитивна сторона таких систем - їх мала величина споживання енергії, незначні розміри витяжних і припливних вентиляторів, малі розміри шумоглушників. Повітря, що проходить через дану систему, як правило, не підігрівається, це потрібно враховувати під час проектування системи опалення будинку. Є найбільш мудровані системи вентиляції приточно-витяжною, у яких є витяжні і припливні агрегати і блоки автоматики.
На що звернути увагу при виборі вентиляційного обладнання?
Насамперед, вибираючи вентиляційне обладнання необхідно звернути увагу на його економічність, так як головний мінус таких систем - енергоємність. Щоб зменшити навантаження на мережу використовують особливі блоки обробки повітря. Нагрітим чи холодне повітря, який з його допомогою видаляється з будинку, проходить по каналах витяжної вентиляції, передає своє тепло або холод новому припливному, це значно знижує витрату енергії. Але дані системи обійдуться дорожче, ніж звичайні. Вони мають спочатку велику вартість, обслуговувати їх виходить дорожче через те, що в їх складі є фільтри більш високого ступеня очищення, дорожчий монтаж і більш складна автоматизація.
При проектуванні вентиляції треба враховувати поради архітектора і дизайнера заміського будинку.

Джерело: http://revo-ukraine.com/product/gk9-2

Будівництво заміського будинку. Корисні поради.

​Самостійне зміцнення фундаменту деревяного будинку

Будівництво заміських будинків і котеджів

Вентиляція будинку электромонтажные роботы