Варіанти вуличних ліхтарів

У нашому інтернет-магазині зібрано величезну кількість вуличних ліхтарів від різних виробників. Вони купуються для освітлення власних присадибних ділянок або паркових зон. Садово-паркові ліхтарі є важливим елементом в оздобленні впорядкованого ландшафту. Вони допомагають перетворювати прибудинкову територію і парки у вечірній і нічний час. Одночасно з цим ліхтарі освітлюють простір. Правильно розставлені світло забезпечує зручність переміщень по території після заходу сонця.

Весь асортимент сучасних садових світильників розділяється на кілька основних категорій. Якщо ваш сад потрібно не тільки висвітлити, а й прикрасити, то для цього вибираються класичні вуличні ліхтарі. Вони у великій різноманітності представлені в нашому інтернет-магазині. Конструкція ліхтарів залежить від того, куди вони повинні світити - рівномірно в сторони або вдалину.

Доріжки і альтанки зазвичай висвітлюються садово-парковими ліхтарями напівсферичної форми, верхня частина яких зроблена у вигляді рефлектора. Цей відображає елемент направляє світловий потік вгору або вниз.

Купить садово парковый светильник по самой выгодной стоимости на сегодняшний день.

У той же час у покупців популярні вуличні ліхтарі, що дають відбите світло. Вони виготовляються у вигляді порожнистої труби з лампочкою, а також оснащуються световодом і широкою кришкою-відбивачем. Остання якраз і направляє вниз світловий потік. Така конструкція дозволяє парковим світильників давати рівномірне освітлення. Ця підсвічування поширюється на більшу територію.

Особливості вибору садових світильників і ліхтарів

Освітлювальні прилади підбираються залежно від того, які об'єкти потрібно виділити світлом. Наприклад, для підсвічування невеликих кущів і газонів найкраще підійдуть світильники у вигляді торшерні стійок. У таких ліхтарів плафони досить компактні, але в той же час вони дають багато світла. Маленькі доріжки краще висвітлювати спеціальними мініатюрними садовими світильниками висотою не більше 50 см.

Як доповнення до основної підсвічуванні останнім часом все частіше використовуються вуличні ліхтарі на сонячних батареях. Вони стоять цілком недорого, і в той же час дозволяють вирішувати широкий спектр завдань щодо висвітлення ландшафту.

Сонячні садові ліхтарі хороші тим, що при їх використанні відпадає необхідність в прокладанні електропроводки. Природно, не потрібно в такому випадку так само і платити за електрику. Такі ліхтарі мають високий ступінь пило-та вологозахисту (до IP65), тому встановлювати їх можна де завгодно.

Ми пропонуємо паркові світильники від кращих виробників. Всі вони відрізняються прекрасним дизайном, функціональністю і надійністю. При довшому терміні служби світильники практично не вимагають вашого втручання, що зводить до мінімуму експлуатаційні витрати.

Вибір будівельних матеріалів

Вибір будівельних матеріалів

Алюмінієві окна та двері

​Монтаж кондиціонерів

Дворівневі натяжні стелі