Утеплюємо цоколь будинку пінопластом


Грунтовка підвищує адгезію поверхні. Плити слід кріпити встик, зазор між ними повинен бути якомога менше. Звичайно, кріплення тільки на склеювальний склад буде мало. Так як можливо фінішне покриття цоколя буде важкий. Якщо ви вирішили покрити цоколь декоративною штукатуркою, плиткою або каменем.

Оригинальные двери в Харькове Вы можете приобрести на сайте: http://tetris.kh.ua/doors/, огромный ассортимент товаров и приемлемые цены Вас приятно удивят.


Їх вага створить зайве навантаження на клейовий шов. Тому краще скористатися пластмасовими кріпленнями, які називають дюбель-гриб або парасольку. Їх кріплять за допомогою перфоратора. Кріплення виконується до стіни цоколя крізь плиту пеноплекса. Плити фіксують по кутах і в центрі. У просвердлені отвори вставляють пластикові елементи, і фіксують дюбелями до стіни цоколя.
Разом з плитами до стіни можна відразу прикріпити до ПЄНОПЛЕКС монтажну армуючої сітки з склополотна, пластику або металу. Черговим перевагою пеноплекса є і те, що з ним можна використовувати дешеву металеву сітку.
Після того, як закріпили пеноплекс, треба дочекатися, коли клей повністю висохне. Час висихання клею зазначено в інструкції по застосуванню. Утеплення цоколя Піноплекс закінчено.
uteplenie-czokolya-penopleksom
Тепер, для поліпшення адгезії наступного шару матеріалів, поверхня пеноплекса грунтуем разом з армуючої сіткою. Після чого на поверхню наносять базовий шар штукатурки, після висихання якого знову поверхня грунтується. І потім наносять фінішне покриття або укладають оздоблювальні матеріали.

Будівництво Котеджів Піноблок

Будівництво Котеджів Ленобласть

Будівництво будинків і котеджів

Види декоративних підлог