Утеплення підвалу


Утеплення підвалу При проведенні утеплювальних робіт в підвалі варто брати до уваги ряд особливостей і недоліків внутрішньої ізоляції.
Перш за все, варто звернути увагу на вентиляцію і гідроізоляцію стін, так як порушення даних функцій може послужити причиною відсирівання утеплений. Найбільш відомим матеріалом для утеплення підвалу зсередини є пінопласт. Пінопласт - легкий ізоляційний матеріал, що володіє прекрасними теплоізоляційними властивостями, не несе шкоду здоров'ю і вашому гаманцю, тому що має порівняно малою вартістю. Недотримання обов'язкових умов при утепленні за допомогою пінопласту служить причиною розташування точки роси всередині утеплювача, що призводить до руйнування матеріалу в короткі терміни. Тому варто пам'ятати, що наприклад 5 см пінопласту зовні в поєднанні з температурою повітря нижче нуля, гарантує розташування точки роси всередині нього.


При утепленні підвалу ви забезпечуєте теплоізоляцією не тільки сам підвал, але і перший поверх будівлі, а також знижуєте шанс появи цвілі на стінах до нуля.
При проведенні утеплювальних робіт з перекриттями першого поверху, листи полістиролу укладаються на чорнову стяжку щільністю 5см, при утепленні перекриттів «під стяжку» і підлог рекомендується використання пінопласту щільністю 35кг / м. кубічний.


При теплоізоляції дахів пінопласт кладеться в залежності від форми і конструкції даху, тобто вільно або між кроквами, приклеюванням або за допомогою механічних кріплень до основи.
Утеплення пластикових вікон зокрема проводиться за допомогою пінополістиролу, плити повинні бути товщиною не менше 3 см, а при утепленні укосів використовуйте пінопласт.
Утеплення стін зовні і всередині є найбільш популярною енергозберігаючою технологією сучасності. Про те як правильно утеплити стіни зовні читайте в статті "Утеплення стін зовні - краще рішення для житлового приміщення".

Усиленные балки

Утеплення стель

Епоксидні підлоги